Září 2008

Posilovna 2008

30. září 2008 v 20:30 | Kate |  Kate o sobě
V Excellu jsem vyrobila tabulku "Návštěv posilovny", abych měla přehled.. A proč ji nehodit i sem, že? Myslím, že netřeba vysvětlení, červená políčka znamenají cvičení..


Úterý

30. září 2008 v 19:44 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Uff, už jsem se lekla, že mi nepůjde celý den net, konečně se nastartoval a já můžu napsat dnešní report a projít vaše blogy.

U mě dnes nic nového, jen jsem byla u zubařky, z čehož mívám vždy hrůzu. Sice mi opravovala ulomenou plombu, takže se to neobešlo bez vrtání.. Ale kupodivu se to dalo přežít.

Snídaně: vločky, activia tvarohová višeň
Svačina: nic (zubař)
Oběd: kuřecí maso, brokolice
Svačina: tvaroh, 2 knuspi, okurky, kiwi, 1 mrkev
Večeře: cottage, 1 knuspi, 1 mrkev

Aktivity: posilka

Já ve Photofiltru

29. září 2008 v 19:37 | Kate |  Kate o sobě
Obyčejné pondělí

29. září 2008 v 17:38 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Mrknu na maily a hned dvě zamítavé odpovědi na moje žádosti o práci, to potěší. Copak neexistuje místo, kde by mě chtěli a kde by se mi líbilo? Nejradši bych se vrátila do školy a pomalu o tom začínám vážně uvažovat.. Po třech letech v pracovním procesu toho mám vážně dost!! No nic, to jsem se malinko rozčílila.
Jinak s jídlem bojuji pořád, ale jakž takž to jde. Už bych sem chtěla taky hodit nějaké fotečky výsledků, ale zatím to nejsou nijak viditelné změny.
Snídaně: vločky, activia tvarohová jahoda
Svačina: tyčinka corny linea čokoládová
Oběd: kuřecí maso, mrkev
Svačina: 2 knuspi, tvaroh, okurky
Večeře: 1 knuspi, cottage

Aktivity: posilka; možná si půjdu večer ještě zaběhat

Základní iniciály

26. září 2008 v 14:24 | Kate |  Kate o sobě
Jsem si říkala, že je na čase napsat něco o sobě. Pro ty, kteří mě náhodou neznají z předchozího blogu..

Takže jde se na to...

Jen tak

26. září 2008 v 12:27 | Kate |  Thinspiration
popisek

Hřešila jsem, ale nevadí. Už nebudu..

25. září 2008 v 19:59 | Kate
Šok, jsem v koupelně, ležím si ve vaně, poslouchám rádio nějaké písničky na přání. Najednou volá nějaký borec do rádia a nechává mi hrát. Vůbec nevím, kdo to byl, ale potěšílo mě to.
Odpo jsem byla na kafi a dala si zmrzlinový pohár s kahluou. Ech, byl mňamkový, hlavně ten alkohol v něm. Dnes jsem si prostě řekla, že budu hřešit. Nemusím přece pořád makat jako blázen, ne? Ale ano, musím. To byl asi nějaký zkrat či co. Za měsíc mám důležitou akci a budu kočka, tečka.

Nudný deštivý den

24. září 2008 v 10:29 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Dnes jsem chtěla jít s kámoškou na brusle. Počasí mi překazilo plány, a tak sedím doma, chjo. Sice mám odpočinkový den, ale asi to poruším a odpoledne přece jen půjdu do posilky, ptz jinak se asi ukoušu nudou. Navíc váha nějak stagnuje, což po tom "chlastacím víkendu" se ani nedivím. Naštěstí v blízké době, žádná podobná akce nehrozí, takže mám čas se sebou něco udělat.
Snídaně: müsli Light and Crispy, bílá Hollandia
Svačina: 75g cottage, 2 knuspi
Oběd: 2knuspi, plátek sýra, tvaroh
Svačina: jablko, kiwi
Večeře: nic
Aktivity: nic
Dnešek = hrůza po všech směrech. Zítra doufám, vyjde počasí a konečně klapnou ty brusle a já nebudu mít depresivní myšlenky.

Akceee

21. září 2008 v 19:11 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Včerejší akce byla the best. Užila jsem si úplně nejvíc, zapomněla jsem na všechny problémy, skvěle jsem se odreagovala, zapařila, zachlastala - celý večer jsem byla tak akorát v náladě, prostě super.
Dnes už je to horší, padá na mě nějaká skepse. Prostě včera to byl krásný sen a dnes už zase tvrdá realita. Den po akci se ale takhle cítím často, takže nic nového. Od zítra zase začnu naplno cvičit, pěkně jíst, zabřednu do koloběhu obyčejných všedních dnů a ono se to všechno zase srovná.

Posilka, nákupy, akce

20. září 2008 v 17:06 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Snídaně: müsli, bílá activia, kiwi
Svačina: nic (byla jsem v posilce)
Oběd: 2 plátky šunky, vejce, brokolice, pórek
Svačina: "zrno" (takový malý bochánek z Hypernovy), 2 plátky 30% sýru
Večeře: bílá activia
Aktivity: posilka
Teda dnes jsem si moc nezacvičila, sice jsem prošla všechno tak, jak jsem si naplánovala, ale takový ten pocit "splněno" nenastal. Možná to bylo tím, že jim tam hrála nějaká blbá elektronická hudba, což pro mě bylo spíše demotivující. Bohužel v současnosti nemám mp3, takže jsem odkázána na hudební vkus obsluhy, a to byla dnes opravdová tragédie.
Odpoledne jsem vyrazila na nákupy a koupila si tílko, svetr a zimní bundu, takže spokojenost. Kupodivu jsem se necítila ani nějak tlustě, říkala jsem si, že na štíhlosti se pracuje a tečka. Depka v nedohlednu!
Večer jdu pařit, docela se těším, i když si říkám, že kdybych víc makala, mohla jsem vypadat o poznání líp. Další akce je ale až cca za tři týdny, a to předpokládám budu s váhou a se svými pocity trochu jinde. Pokusím se tedy pro dnešek ty negativní pocity hodit za hlavu a pařit, chlastat a od zítra zase makat..

Dnešní den

19. září 2008 v 20:10 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Tak a teď už tradičně. Dnes jsem měla docela ok den, sice jsem hodně času strávila před počítačem a tvořila tento blog, ale našla jsem si čas i na nějaký ten pohyb. Dopoledne jsem byla s kámoškama na in-linech, ani jsem nečekala, že se tak zpotím. Odpoledne jsem makala na zahradě. V podvečer jsem navštívila ještě jednu kámošku a zkoukly jsme maturitní ples, docela sranda a zároveň nostalgie. Celkově pohoda... Jen mě trochu straší čtyři krabice músli s různými příchutěmi, které mi moje milovaná matinka koupila. A to jsem jí říkala, že NIC nechci!!
Snídaně: müsli, 1/2 vaničky tvarohu
Svačina: müsli tyčinka Fit šťavnatá
Oběd: 2 plátky šunky, vejce, brokolice, pórek, mrkev (jsem si udělala takovou směs)
Svačina: 1/2 vaničky tvarohu, okurek, kiwi
Večeře: nic
Aktivity: in-line brusle 2h

Na úvod

19. září 2008 v 15:15 | Kate
Myslím, že není třeba nějakého zdlouhavého představování. Mnozí mě již dobře znáte ze serveru webgarden, který mě po tolika letech jednodušše zradil. Podle administrátorů webgardenu jsem porušila jejich podmínky. Takže po cca pěti letech je www.stihla.webgarden.cz pro mě minulostí. Budu ráda, když si moji adresu opravíte ve spřátelených a na další net přítelkyně se už teď těším.
Tak na zdraví můj nový blogu...