Listopad 2008

Twilight - Stmívání

30. listopadu 2008 v 20:58 | Kate

Víkend i měsíc u konce

30. listopadu 2008 v 17:09 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Před chvílí jsem se vrátila z kina. S kámoškou jsme zašly na Stmívání.. Četla jsem všechny tři díly, které byly přeloženy do češtiny, takže jsem byla docela zvědavá na filmovou podobu. A? Jsem nadšená. Pro nezasvěceného diváka asi nic moc, ale pro čtenáře perfektní.

Včerejší akce byla taky super i bez chlastu. Vážně jsem pařila jako o život a ještě teď jsem nějaká "skládací", což mě donutilo vynechat posilku, ale to napravím zítra.

Snídaně
40 g gervais, 2 křehké plátky, pomelo
Svačina
nic
Oběd
kuře, hrášek, mrkev, pórek
Svačina
vejce, kukuričné chrumky, zavařené okurky
Večeře
125 g tvarohu


Aktivity
nicJak den začal, tak i skončí?

29. listopadu 2008 v 17:05 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Po ránu jsem vyrazila do posilky a skvěle si zacvičila, ta změna má vážně něco do sebe. Sice tam skoro nikdo nebyl, vlastně chvíli jsem tam byla úplně sama, ale bylo to perfektní! Odměnou mi bylo solárko a pak teplý obídek.. Večer možná půjdu zapařit, ale vzhledem k tomu, že bych jela autem, tak odpadá zrádný alkohol. Ale těším se! Moje nejoblíbenější kapela. Písničky, které jsem už dlouho neslyšela, plno známých..

Snídaně
125 g tvaroh, pomelo
Svačina
müsli tyčinka
Oběd
kuře, vařená mrkev
Svačina
tvaroh Straciatella (Madeta), mrkev
Večeře
250 g tvaroh


Aktivity
15 min orbitrek, 60 min posilování, 15 min kolo

A to víkend ještě nezačal..

28. listopadu 2008 v 18:00 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Sotva jsem dorazila domů, mám po náladě. Už jsem se stihla pohádat s mamkou, takže vládne tichá domáctnost..

Dnes byl stejně zvlášní den.. ..hlavně tedy v práci, ale o tom se nechci nějak rozepisovat, možná časem.

Odpo jsem vyrazila na nákupy a udělala si radost. Koupila jsem si tenký černý svetřík, červené teplé tričko s krátkým rukávem a černou mikinu na cvíčo. Poslední dobou jsem začala nějak víc nakupovat oblečení, ale říkám si, že nemá cenu čekat až zhubnu x kg, budu se průběžně odměňovat za splněné dny, ne kg.

Dívaly jste se včera na Jste to, co jíte? Já tedy ano. A z té holčiny jsem měla vážně smíšené pocity. Přišlo mi, že se pořád na něco vymlouvá, což mě šíleně rozčilovalo.. Nakonec bych řekla, že snad i nějaký psychický problém má.

Každý strůjcem svého štěstí.

Snídaně
40 g gervais, 3 activ toast, pomelo
Svačina
1/2 syrovátkového nápoje (lídl)
Oběd
200 g cottage, 30 g křehké chlebíky
Svačina
3 pl. Madeland (45%), 30 g křehké chlebíky
Večeře
125 g tvaroh


Aktivty
dnes odpočívám

Čtvrtek

27. listopadu 2008 v 20:31 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Dnes jsem si koupila permici do fitka, takže teď "straším" tady. Byla jsem tam dvakrát a pomalu se začínám cítit jako doma. Možná, že mi tahle změna cvičebního prostředí prospěje, uvidíme. Rozhodně jsem nadšena z trochu jiných strojů, z nových lidí a vůbec tak celkově.

Snídaně
3 pl. šunky, 3 active toasty, pomelo
Svačina
1 pl. madelandu 45%, active toast
Oběd
300 g tvaroh, 2 active toasty
Svačina
100 g tvaroh, 2 active toasty
Večeře
100 ml mléko, malé jablko po cvíču


Aktivity
15 min orbitrek, 1h posilovna, 30 min orbitrek

Tohle musíte vidět!!

26. listopadu 2008 v 20:47 | Kate |  Thinspiration

Teprve druhý den ok

26. listopadu 2008 v 20:36 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Konečně jsem navštívila new posilku... V pondělí jsem chytla depku, včera jsem byla ráda, že zvládám jídlo. Až dnes jsem splnila den na jedničku, i když pořád je u mě na denním pořádku nějaká depka, a to nemám žádný objektivní důvod. Jasně, drobnosti se najdou, ale je i spousta maličkostí ze kterých se můžu radovat..

Kladu si velké cíle, které nedokážu splnit. Chci být dokonalá, ale dokonalost neexistuje..

Snídaně
šunka, rýže (došly ryž.chlebíky) , mrkev
Svačina
pomelo
Oběd
activia jahoda, 100 g tvaroh, rýže
Svačina
150g tvaroh, 2 Activ chleby (Bonavita)
Večeře
tvaroh, pomelo


Aktivity
30 min orbitrek, 1h posilování, 30 min stepper

Pondělí a x-tý začátek

24. listopadu 2008 v 13:13 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Proběhla jsem vaše blogy, zanechala komentíky a teď bych šla nejradši do fitka. Bohužel ještě čtyři hoďky budu muset strávit v práci.. Začala jsem číst knížku S. Shema - Hora hoře, než přelouskám téměř pětset stran, mám o zábavu postaráno. Pořád jsem se ještě nerozhodla, do kterého fitka dnes zavítám, chtěla bych si dát nejspíš jen aerobko, takže by mi stačilo nějaké s levnějším vstupem, ale aby nebyly obsazené všechny steppery, orbitreky apod., ptz po páté hodině je všude poměrně nacvakáno, i když záleží i naštěstí.

Snídaně125 g tvaroh, pár hroznů, 15 g vločky
Svačina125 g tvaroh
Oběd7zrnný rohlík, 250 g tvarohu
Svačina125 g tvaroh
Večeře1/2 syrovátkového nápoje (Lídl)
Aktivityposilka

Slibovaný článek

23. listopadu 2008 v 19:25 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Víkend je za mnou. Ráda bych řekla, že byl úžasný skvělý nenapodobitelný.. Ale nebyl, bohužel. Páteční akce dopadla skvěle, ráno jsem přišla domů a dokázala jsem odolat i lednici. Celou sobotu jsem se též držela a těšila se na další akci. K večeru se mi ale udělalo šíleně zle, křeče v břiše, malátnost, prostě děs, a tak jsem byla nucena to zrušit a místo toho jsem se šla najíst. Možná mi bylo částečně blby i z hladu, i když hlavní vinu připisuji krámům, které se ten den dostavily, chjo. Ještě dnes je mi děsně, takže ani jídlo jsem moc neřešila a byla ráda, že přežívám. Každopádně jsem si koupila new obleček na cvičení a zítra vyrážím do nového fitka s novým nadšením a s pevnou vůli a velkou motivací.

Půjčila jsem si tuto knížku a všem doporučuji, opravdu je motivující.

Divný pátek

21. listopadu 2008 v 11:07 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Dnes se hlásím z práce. Měla jsem strach se odsud přihlásit, aby to náhodou někdo nezjistil, ale vymáznu historii a snad budu dokonale inkognito. Doma už se mi na net vůbec nechce, neb můj stařičký počítač to nezvládá. Že by vánoční dárek?

Teď už jedu zase pěkně podle plánu, i když tento týden je celý divný.. Dnes akce, zítra akce. Posilku jsem stihla jen dvakrát v tomto týdnu a myslím, že skóre si už nevylepším. Navíc mi došla permice.

V pondělí bych se chtěla jít podívat do jiného fitka. Ne že by se mi nelíbilo tam, kde jsem teď. Ale po roce by to už přece jen chtělo změnu. Koupím si nové oblečení na cvíčo, neb to staré už je vážně prodřené a vyšisované, a vyrazím s čistým štítem do nového prostředí.

Celý týden si fotím svoje jídlo, sice jen mobilem, ale fotky jsou docela kvalitní. Jednou za týden je sem vždycky hodím. Přidávala bych je každý den, ale jak jsem zmiňovala můj počítač je pomalý a než se všechno načte, je to věčnost.

Snídaně75 g ementálu 20%, kaiserka, 2 mrkve
Svačina125 g tvarohu
Oběd250 g tvarohu, pár piškotů
Svačina125 g tvarohu
Večeře125 ml mléko
Aktivitychlast a tanec

Mno, dnešní jídelák je hrozný, ale nějak ani nemám chuť na jídlo. Vzala jsem si půlkilové balení tvarohu do práce a teď ho budu pojídat celý den. Vždycky, když vím, že večer budu pít, tak mi přijde ten jídelníček jako marnost.

Prase zase

18. listopadu 2008 v 21:27 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky

To jsem to ZASE "zprasila"!!! Nj, prodloužený víkend, jak taky jinak. Čokoládovo-tučné hody. Snědla jsem, na co jsem přišla. Už mi chybělo jen pár gramů do prvního cíle a teď mi chybí jen pár kg, předpokládám, radši jsem se nevážila.

Nejvíc mě štve, že jsem zklamala vás, sebe. Všechno to omezování a cvíčo bylo k ničemu, zase začínám od nuly. V pátek je akce a já budu jako bečka. Navíc tam nejspíš bude ON, kua. Proč jsem to udělala. Neradši bych to vzdala, ale to mi moje mysl nedovolí..

Takže marný boj pokračuje dál..

Snídaně
mléčná rýže Müller diet maracuja
Svačina
kiwi
Oběd
slunečnicová bulka, 100 g fitness šunka
Svačina
200 g mix obyč. tvaroh s jahodovým
Večeře
150 g jogurt Sillueta


Aktivity
60 min stepper, břišáky

Změna

15. listopadu 2008 v 20:37 | Kate
Trochu jsem si pohrála se vzhledem tak, aby více vyjadřoval zaměření těchto stránek. Od zítra asi začnu zase psát jídelníčky. Potřebuji mít nad sebou bič, protože jinak nejsem tak důsledná, jak bych chtěla a měla být, pokud chci něčeho dosáhnout.

Čas

12. listopadu 2008 v 21:45 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Ten čas ale letí.. Můj denní rozvrh je následující..

od devítí do pěti v práci

od pěti do sedmi v posilce

večer telka, knížka (v poslední době např. Memento, Gejša, Mlčení jehňátek, Kavárna šílenců)

a pak už postýlka..

O víkendu napíšu víc a samozřejmě důkladně projdu vaše blogís..

Bude akce, už za tři hoďky...

8. listopadu 2008 v 17:37 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Tak za chvilku běžím do koupelny, hodím na sebe nový ksichtík, tělo si bohužel budu muset ponechat to svoje a vyrážím pařit.. Každopádně už si nepřipadnu úplně jako bečka, řekla bych, že tak normálně. I když slovo "normálně" nesnáším, ale v téhle chvíli je pro mě povzbuzením a motivací do dalšího boje. Nejsem přežraná, vyžraná, oteklá a bůhvíjaká ale normální. A do příští akce budu.. ..snad za prvním cílem.

Mějte se krásně, užijte si víkend! A bacha na žravou.No comment

6. listopadu 2008 v 21:26 | Kate

Propast na dosah

6. listopadu 2008 v 20:38 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Včera jsem si psala s Ním (to on je počátkem mého problému s jídlem; půl roku jsem vydržela držet ho daleko od sebe a teď se zase řítím do propasti nadějí a víry v lásku, která nikdy nebude opravdová, alespoň z jeho strany).

Úterní zamyšlení

4. listopadu 2008 v 20:51 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Musím se smát, nevím, jestli je to smích plný bolesti, ironie nebo možná už jen odevzdání se do rukou osudu. Nastíním situaci...

Poslední dobou se mnou do posilky občas chodí kámoška, uznávám, je to docela příjemná změna, ale o to tady nejde. Dnes jsme se nějak dostaly k tématu délky života a ona mi řekla, že já při svém zdravém životním stylu a cvičení, zde budu nejmíň do sta let.

Já? Hm, ani nechci domýšlet, jak mám zničený zažívací trakt díky těm tunám jídla spořádaného v krátkém čase. Čím dál hůř se moje tělo vyrovnává s následky přežrání, a to nemluvím o těch psychických. Cítím to sama na sobě, tělo stárne a už tak dobře netráví jako dřív. Bolí mě žaludek, je mi hrozně, potím se jako vůl - fuj, nesnáším tyhle stavy!! Psychika je někde v pr.

A já přesto všechno neustále hledám lásku v množství přijatého jídla. Ano, říká se tomu emoční hlad, což je přesně můj problém. Kolik toho ještě budu muset sníst, abych zahnala prázdnotu v srdci? Kolikrát se mi ještě zatemní mozek a já do sebe budu cpát všechno, na co mé oko pohlédne jen proto, abych ukojila nějaký hlas v mé hlavě, který mi tvrdí, že díky jídlu alespoň na chvíli zapomenu na všechny problémy, na chvíli se utlumí všechna bolest. Zase jsem jen já a jídlo, svět kolem mne neexistuje, všechno je mi jedno. Když na to přijde, jsem schopna zpřetrhavat všechna přátelství, všechna pouta, která mě svazuji, jen když jsem se svým zachráncem, jídlem. Jenže si neuvědomuji, že mě táhne do temné uličky, ze které se čím dál hůř vrací..

... Tohle se mi dnes honilo v hlavě a měla jsem potřebu své myšlenky zveřejnit ...

Naštěstí dnešní den nebyl z těch, které výše popisuji. A doufám, že ani zítra, pozítří, za týden, za měsíc se nic podobného nestane..

Perfektní den

3. listopadu 2008 v 21:19 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Dnes jsem vyrazila do posilky okolo páté večerní, takhle večer jsem tam nebyla ani nepamatuji. Padla na mě taková melancholie, romantika - prostě já na stepperu, výhled z výšky na osvětlené nádraží a tak. Nevím, jak to popsat, ale vybavila se mi spousta věcí z minulosti až mě to dojalo. Každopádně jsem si skvěle zacvičila, a tím vlastně tak nějak zakončila dnešní oficiálně první pracovní den, který byl ok.

Co se týče jídeláku, začala jsem zase počítat BST, vyrobila jsem si přehlednou tabulku velikosti XXL, kterou jsem pověsila na zeď, ať to mám pěkně před očima. Chci konečně zase zlomit "šedesátpětku". Do té doby asi nebudu psát jídeláky a ani tu nebudu každý den, uvidím. Nechci zde tlachat o ničem, bez valných výsledků.. Na vaše blogy, ale budu chodit pořád.

Listopad a s ním staronová předsevzetí

1. listopadu 2008 v 19:28 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Máme prvního... zase další začátek, vymazání minulosti, slib, že teď to půjde bez chybičky. Každý měsíc mám tyhle pocity. Pořád a stále dokola. Některý měsíc je úspěšnější než jiný, ale víceméně jsem stále v tom jistém kolotoči bez výraznějších změn. Nicméně říjen bych hodnotila jako ten úspěšnější, i když nějaké ty žravky opět proběhly. Co bylo, bylo.

Teď tu máme LISTOPAD a já si dávám předsevzetí.. V listopadu se nepřejím, přísáhám a slibuji. Vždyť to není nic těžkého, vydržet 30 dní s normálním jídelníčkem, ne? Hm, možná pro "normálního" člověka, ale pro mě? Jedno pozitivum - první den mám za sebou.

V listopadu mě taktéž čeká několik pro mě důležitých akcí, a to 8., 21., 22., - možná jich bude víc, tyhle jsou předběžně. Taky bych chtěla vyměnit fitko, koupit si nové hadříky na cvičení, neb ty prošoupané tepláky nejsou už úplně ideální.. Doufám, že těch radosti bude ještě víc..

Snídaně: 20 g oves. vločky, 125 g tvarohu
Svačina: 125 g tvaroh
Oběd: celozrnný trojhránek (Billa), 4 pl. ementálu, mrkev
Svačina: 250 g tvaroh
Večeře: 1 vejce, plátek finského chleba

Aktivity: posilka