Teprve druhý den ok

26. listopadu 2008 v 20:36 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Konečně jsem navštívila new posilku... V pondělí jsem chytla depku, včera jsem byla ráda, že zvládám jídlo. Až dnes jsem splnila den na jedničku, i když pořád je u mě na denním pořádku nějaká depka, a to nemám žádný objektivní důvod. Jasně, drobnosti se najdou, ale je i spousta maličkostí ze kterých se můžu radovat..

Kladu si velké cíle, které nedokážu splnit. Chci být dokonalá, ale dokonalost neexistuje..

Snídaně
šunka, rýže (došly ryž.chlebíky) , mrkev
Svačina
pomelo
Oběd
activia jahoda, 100 g tvaroh, rýže
Svačina
150g tvaroh, 2 Activ chleby (Bonavita)
Večeře
tvaroh, pomelo


Aktivity
30 min orbitrek, 1h posilování, 30 min stepper
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačka Kačka | Web | 26. listopadu 2008 v 21:39 | Reagovat

Krásná věta. Dokonalost enexistuje. Každž člověk má svoje velké plusy a na to mysli. Postava není to nejdůležitější.

Jídelníček je dnes super. Jen si pořád myslím, že by mohl být pestřejší bez tvarohu. Určitě by nebylo špatný ho občas nahradit třeba cootagem nebo kuřecím masem. Jsem zastáncem toho, že všeho moc škodí a myslím, že stereotyp v jídelníčku vede k přejezení nebo v větším chutím.

2 viky viky | 27. listopadu 2008 v 10:02 | Reagovat

To je hrozně těžký si uvědomit,že dokonalost neexistuje,ale věřme tomu,že pro někoho dokonalé jsme a budeme! S těma depkama,to mě moc mrzí,už aby bylo jaro,sluníčko svítilo a bylo líp!!!A co ta nová posilka,jak jsi spokojená?

3 Jijky Jijky | Web | 27. listopadu 2008 v 10:39 | Reagovat

Ahojík Kate :)

jejda, úplně jsem dostala chuť na to pomelo :-) Dneska mi mamka koupí ananas, tak aspon že tak....Taky moje oblíbený ovoce xD

depky jsou zlý...:(...snad tě brzy opustí :)

Jinak ty dvě věty mě strašně zaujaly...o těch příliš velkých cílech a dokonalsoti...Smutný je, že máš pravdu....s tou dokonalostí :-(

Ale s tím cílem...myslím že když si za ním půjdeš zuby nehty, že se to povede :-)

držím palečky!

Měj se moc hezky,papa, J. :)

4 Káťa Káťa | Web | 28. listopadu 2008 v 10:03 | Reagovat

Já jsem vždycky přemýšlela nad tím, jak být lepší a lepší. Místo abych tuhle touhu zaměřila třeba na školu, což by bylo pro mě mnohem užitečnější, tak jsem to zaměřila na svůj vzhled. Už od patnácti mi furt běžely hlavou myšlenky, jak být hezčí. S tím samozřejmě "Hezká holka nesmí mít pár kilo navíc, musíš zhubnout." Takže jsem celou střední pořád jenom řešila, jak zhubnout a přitom když se teď podívám na svoje fotky, tak to vůbec nebylo potřeba, protože jsem byla štíhlá, ale pořád jsem si myslela, že jsem tlustá a že si i ostatní o mně říkají, že jsem tlustá. Prostě jsem to pořád měla v hlavě. Takže jsem o tom pořád přemýšlela, vymýšlela jsem, jak zhubnout, jak být hezčí a mám trochu pocit, že jsem z toho zblbla:)

Ale když se tak dívám na lidi okolo sebe, tak já je mám ráda právě za ty jejich nedokonalosti, za jejich strachy, úzkosti, prostě za to, co je dělá lidmi a ne dokonalými stroji. Za to, že chybují a s chybami se dokážou zas vyrovnávat. Vždyť kdy začneš člověku věřit a dostane se ti nejvíc do srdce? Když se ti svěří s něčím, co mu dělá starosti, čeho se bojí, s nějakou slabou stránkou. Právě díky těmto věcem jsme lidmi. Každý ve své jedinečnosti, která se neopakuje, nikdo na světě není stejný jako ty, jsi jedinečný originál.

Nikdy se nestalo a nestane, abych začala mít někoho ráda za to, že má krásnou postavu. Tak to nefunguje a je to moc dobře.

Moje vítězství přišlo, když jsem se víc zaměřila na to, jak být lepší. Nemusím jít hned dělat charitu:-D ale prostě dělat občas lidem radost. Byla jsem překvapená, jaký divy dělá, když se na někoho usměju a prohodím s ním pár hezkých slov. Říct někomu, že mu to sluší nebo ho za něco pochválit je hrozně super, protože vidím, jak to toho člověka zahřeje. Myslím si, že zaměřit se radši na to, co z tebe vyzařuje a jaká jsi, je mnohem lepší než se honit za dokonalou postavou. Dá ti to tu spokojenost, která ti chybí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama