Březen 2009

Zítra!!!

31. března 2009 v 20:41 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Tak máme posledního a zítra x-tý začátek, že by?? Jj, mám se skvěle, až moc tedy, díky neřešení jídla a HA, mám přes 70 kg. Cvičím, ale nehlídám se a u mě to prostě bez tvrdé disciplíny nejde!! Takže zítra začínám s psaním a jídeláky.. Bez výmluv!!

Víkend

22. března 2009 v 16:08 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Zdravím, právě jsem dorazila domů, je 16:00 a odjížděla jsem včera touto dobou, akce, super jsme zachlastaly, zapařily, pokecaly, přijel pan V, takže závěr večera nebo spíš ranní hodiny jsem strávila s ním, pak mi udělal snídani, oběd... Teda takhle kdyby se o mě někdo staral brzy bych byla z té šílenosti zvané ppp venku. Teď jsem posvačila, sice ne příliš zdravě, ale nevadí, hlavně když se nepřejím.. Nemá cenu striktně dodržovat jídelák a pak v jeden zkratový moment sníst všechno, co je v dosahu. Takhle si občas něco dopřeji a jsem víc v klidu a nestresuje mě to tolik, i když všední dny se snažím držet na stoprocent.

Jinak včera jsem s kámoškou využila pěkného počasí a zahrály jsme badminton, sice mi za čas začaly omrzat ruce, ale super aktivita..

Já to tady zanedbávám...

19. března 2009 v 22:22 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Za březen je tohle teprve sedmý článek, na druhou stranu tento měsíc se mi jeví jako nejlepší z těch tří, alespoň prozatím, snad se nic neposr. Nebo se možná na všechno snažím dívat optimističtěji..

A co je nového??

Sobota - akce, bomba super, trochu víc jsem byla v náladě, dorazil pan V z Alp, dostala jsem italskou čokošku, snědla jsem ji a byla úžasná, byla jsem u něj do neděle

Neděle - návrat domů, menší skepse, menší žravá

Pondělí - v práci děs, protivnej kolega, večer u pana V, italské víno, italské sýry, romantika, pohoda

Úterý - v práci s kocovinou, odpoledne jsem dospávala spánkový deficit

Středa - průměrný den, pohodové okamžiky i ty úplně na hov..

Čtvrtek - ráno protivnej kolega; mail, který nebyl pro mě, odpoledne "hádka" s kolegou, jeden půjde z kola ven, suprová posilka - vybíjela jsem vztek, pokec s panem V na icqSobota

14. března 2009 v 15:22 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Nemohla jsem dospat rána.. V posilce jsem byla jako první a aspoň na hodinu jediná.. za barem byl pěknej borec, jen tak mimochodem. :-) Není divu, že jsem se do toho cvičení tak zažrala, že teď docela dost cítím ruce, po obědě jsem si šla lehnout, neb se mi udělalo docela špatně. Ale už pohodička. Nemůžu se dočkat večera, až se začnu chystat na dnešní akci, huráá. Doufám, že se vydaří!!

Teď se nejspíš půjdu projít ven, je tam krásně, tak ať na mě dolehne taky trošku jarní atmosféra.


jogurt Hollandia irská káva, kukuřičné chrumky
----------------------------------------------------------
posilka - záda, ramena, prsa, 55 min aerobko
---------------------------------------------------------
müsli tyčinka Fit šťavnatá v jogurtu
--------------------------------------------
stehno z králíka, růžičková kapusta
---------------------------------------------
jogurt Hollandia čokoládová, kukuřičné chrumky

Pátek třináctého

13. března 2009 v 19:02 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Na pátek třináctého nevěřím, respektive většinou to bývá úspěšný den, ale dnes tedy nic moc.

Hned po ránu by se ve mně krve nedořezal, když do mýho auta vrazil nějaký idiot, jsem se tak lekla, div jsem nevypustila duši, naštěstí to nic nebylo.. ale ten šok.

V práci taky menší zádrhel, který se naštěstí následně vyřešil.

Pak zpráva, že dnešní akce je zrušená, aspoň tedy, že ji přeložili na příští týden.

Na icq mi napsal bývalej a možná bude na zítřejší akci. Docela jsem zvědavá na svoji reakci. Doufám, že dorazí i pan V, už se na něho vážně těším.

Odpoledne už celkem v pohodě, i když jsem nemohla do posilky, ptz jsem si nebrala věci, když jsem měla jít večer pařit.

A tak sedím už od pěti doma a přemýšlím nad jídlem.. Ale žádný záchvat, to ne!! Na váhu radši nelezu, zatím ji nechávám v hrobě, aby mě to nelákalo. Stejně mám před krámama aspoň doufám, tak bych byla zbytečně ve stresu.


jogurt Hollandia jahodový, kukuřičné chrumky
----------------------------------------------
müsli tyčinka Fit
--------------------
kuřecí, tmavý rohlík
------------------------
müller mix broskev
------------------------
200g filé, zavařené okurky


Čtvrtek ve znamení emocí

12. března 2009 v 22:07 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Je 22:00 a já dorazila z fitu, udělala si čajík a jdu vzpomínat, co jsem dnes pojedla..

4 pl Madeland, chlebík
----------------------------
Fit müsli tyčinka
--------------------
kuřecí, bílá bageta
-----------------------
jogurt Hollandia vanilka/višeň tak těhle v různých příchutích mám plnou lednici, maminka byla nakupovat a byli v akci, miluju je, ale ty hodnoty, nejsou moc ok. :-(
---------------------------------------------------------------
Latté nero v moji oblíbené kavárně, nej kafe, složení přesně nevím, ale něco ve smyslu pressa + mléko + kahluá (výbornej kávový likér), + 1 sušenka
---------------------------------------------------
2 h posilka
--------------
activia borůvka

Mohlo to být lepší, ale na dnešní emocionálně vypjatý den, je to maximální úspěch. Chválím se!!

Umřela..

11. března 2009 v 16:26 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Ráno po delší době stoupnu na váhu a ona nic.. Žádné ošklivé a bohužel ani povzbudivé číslo na mě nevyplivla, prostě umřela.. nejspíš baterka Nechtělo se mi ji pokoušet podruhý, a tak jsem si radši dala snídani a váhu jsem pustila z hlavy...

Včera večer mi poslal sms pan V.. Tomu se říká to pravé načasování, opravdu jsem to potřebovala. Teď už jsem víceméně v klidu..

..a dny budou plynout dál jakoby se nic nestalo a já budu krásnět a hubnout a budu šťastná!! A v pátek půjdu na akci a budu pařit a chlastat, a v sobotu půjdu na akci a přijede pan V.

Ani ne za hodinu to zabalím tady, v práci, půjdu do posilky, užiju si dnešní trénink, odměním se relaxací v solárku.. Uj, těším se.. Teď jsi jdu udělat pořádnýho turka, abych se správně nastartovala. :-)

chlebík z topinkovače, Madeland bohužel normální
--------------------------------------------------------------
müsli tyčinka Corny frution
----------------------------------
250 g tvaroh, sýrový rohlík
----------------------------------
250 g tvaroh + granko asi víc, než by bylo optimální
----------------------------------------------
posilka
---------
Diavita

A je to v pr.

10. března 2009 v 18:59 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Zdravím,

pár dnů jsem tu nebyla, ale to jste si jistě povšimly.. Zkoušela jsem žít bez blogu, bez stresu z jídla, bez ustavičného hlídání se.. Snažíla jsem se, užívat si romantických večerů, neřešit postavu, užít si sex bez stresu z vlastního těla, což mi dřív šlo docela těžko. Ale tentokrát díky mírné hladině alkoholu v krvi, možná díky panu V, jsem si to opravdu užívala, potlačila jsem city ke kolegovi.. A kupodivu i to jídlo jsem zvládala víceméně v pohodě.. jj, to byl ale minulý týden.

Tento týden pan V odjel na hory, jsem tu sama.. Sama napospas kolegovi, napospas svým hloupým nereálným snům, citům, o kterých jsem si myslela, že jsem je potlačila.. Jak jsem byla bláhová, naivní. Dnes jsme spolu byli nuceni jet na menší služebku, sami v autě.. Ráno jsem ještě byla silná, ale stačilo pár keců, pár minut, hodin s ním a jsem tam, kde jsem byla.. Teď jsem naštvaná na sebe, na něho, na tu debilní situaci. Dopr. s tím vším!! Pouštím si ploužáky, chci aby byl víkend, ožrala se na akci, vrátil se pan V a všechno se vrátilo do starých zaběhlých kolejí.

Taky jsem si řekla, že na sobě nebudu šetřit a budu si dělat radost, takže jsem změnila fitko, na to nejluxusnější, které zde v Olomouci máme a snad i díky tomu mě chytl i nový elán do cvičení a hlavně obrovská motivace se nepřejíst i kdyby kolem mě padaly trakaře.

Březen

2. března 2009 v 18:43 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
A máme tu březen, a to už druhý den! Včera jsem neměla sil, psát. Sobotu jsem si totiž užila opravdu na stoprocent! Zábava, alkohol, deskové hry a nakonec svíčky, vana, romantika ve dvou a kupodivu i příjemné probuzení vedle někoho. Problémy s jídlem natolik vzdálené.. Zas a znovu jsem si připomněla, jak moc souvisí moje "jídlo" se samotou, s touhou po opravdové lásce..

125 g tvaroh, mléko, granko, vločky
---------------------------------------------
200 g kuřecí maso, 2 kaiserky
-------------------------------------
125 g tvaroh, mléko, granko, vločky
---------------------------------------------
sklenice zavař. okurek


A tady je moje "únorové shrnutí"