Duben 2009

Středa

29. dubna 2009 v 13:53 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Děkuju za povzbudivé komentáře, hned mě to nakoplo.. Jj, VYDRŽET A NEMAGOŘIT!!

Včera nakonec super posilka, potkala jsem tam kámoše, při strečinku jsme trochu pokecali. Tréner byl na mě taky milej a usměvavej, opravdu sympatickej borec. Ne, že by mě trénoval, ale vždy mě usilovně zdraví, což člověka potěší. Obzvlášť v současné době potřebuji každou podporu a každý úsměv je pro mě balzámem na pošramocené sebevědomí..

Dnes to bude s tím jídelákem horší, když jdu na ten koncert, jak jsem se včera zmiňovala. Ale pořád lepší než sedět doma a přežírat se..

Snídaně: tmavý rohlík, šunka, ementál 30%

Svačina: tvaroh, Hollandia bílá, granko, pár hroznů

Oběd: stehno z králíka, slunečnicová bulka z Alberta (mají ji teď nově a je prostě mňam )

Svačina: to samé, co dopoledne - udělala jsem si takovu míchanici

Večeře: asi už nic, jen ten alkohol

Úterý

28. dubna 2009 v 16:19 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Doklepávám poslední hodinu v práci a "těším" se do posilky. Popravdě, moc se netěším, nechce se mi.. Teď, když si připadám jako sud, mě ani to cvičení až tak nebaví, ale tohle je jediná cesta, jak se dostat zase do normálu.

Zítra jdu s panem V na koncert UDG a Wohnoutů, vážně se šíleně těším. Sice zase alkohol a tak.. Ale aspoň se trochu dehydratuju, něco vypařím a nebudu si připadat jako nafouklá koule. Kruciš, kam jsem se to dostala? Chtěla jsem být štíhlá a vyrýsovaná a ono nic. MUSÍM VYDRŽET!!

Snídaně: tmavý rohlík, ementál 30%

Svačina: odtučněný meruňkový jogurt

Oběd: krůtí prsa, 2 kaiserky

Svačina: 40 g kukuřičných plátků, šunka, ementál

SvačinaII: 40 g kukuřičných plátků

Aktivity: posilka - prsa, ramena, nohy, 30 min aerobko

Večeře: nízkotučný jogurt

Pondělní snažení

27. dubna 2009 v 20:19 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Uff, koukám na svoje fotky ze sobotní akce a vůbec se sama sobě nelíbím.. Zpropadená to HA, už se nemůžu dočkat návštěvy gyndy, z těhle prášků jsem přibrala před roky a teď to není o nic lepší.. Ale všechno to přišlo nějak rychle pan V a tak, jsem se nestihla nějak zadaptovat..Ale zčásti je to pořád jen výmluva.. Kdyby nebylo přežíraček, nebyla by kg navíc.. Začarovaný to kruh!

Kua, kua - musím makat!!

Snídaně: 25 g oves. vločky, 140 g bílá Hollandia

Svačina: nic

Oběd: 200 g cottage, 35 g křehké plátky

Svačina: 250 g tvaroh, 30 g křehké plátky

Večeře: směs mrkev, hrášek, kukuřice, 90 g sardinky

Aktivity: 1 h stepper

in-line brusle

15. dubna 2009 v 19:24 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Uff, právě jsem přišla z in-linů, šla jsem sama, takže jsem opravdu makala, přece jen, když jdu s někým je to spíš o tom pokecu atd., než o bruslení.. Dala jsem o jedno kolečko víc než obvykle a jsem příjemně unavená. Opravdu je to krása, jak si člověk pročistí hlavu, sluničko, přiroda, všechny starosti a problémy jsou alespoň na okamžik pryč. Zase si připadám jako člověk a ne troska, která patří na psychinu, úžasný pocit.

Zítra bych měla po práci jet za panem V a strávit s ním celou noc, prostě jedním slovem luxusní večer. Jen mě trochu deprimuje, že už delší dobu nebyl online, a tak jsme spolu ani nemluvili, chjo. Ale tak snad je vše ok.

chléb, 150 g pažitkový cottage Madeta
------------------------------------------------
müsli tyčinka Corny fruition
----------------------------------
kuřecí prsa, cornbageta
------------------------------
tvaroh Ehrmann s grankem
-----------------------------------
chléb, 4 plátky nějaké šunky
------------------------------------
in-line brusle
----------------
jogurt Silueta ovocná Olma

Asi se vracím..

14. dubna 2009 v 16:36 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Nějak mě to tu jednu dobu nebavilo, podle počtu příspěvků, se to dalo víc než poznat. Ale zase mě chytá chuť do psaní blogu, do nových příspěvků, i když jsou víceméně pořád dokola... Ještě půl hodiny v práci a vyrazím vstříc sportu, ještě nevím, zda posilka nebo brusle.. Štve mě, že jsem si pořídila permici do posilky, ale teď, když je tak krásně se mi nechce být někde zavřená, a to ještě po tom, co trávím 8 h zavřená v kanclu.

Zase jsem celý den přemýšlela, nad svým přístupem k jídlu, přesvědčovala jsem se, že to stejně nezvládnu, nekonečná to písnička... Ale já musím, už jen proto, že dnešní váha, mě vyděsila, nebudu sem psát to číslo, stydím se. Napíšu jej, až na začátku zase bude ta krásná kulatá buclatá šestka. Takhle nemůžu fungovat!! Navíc bych se čím dál víc cítila jako nějaká socka, nedokázala bych se už ani panu V podívat do očí a snad bych i ten "vztah" ukončila, a to i přesto, že jsem se do něj asi vážně zamilovala. Jenže nikdo nepotřebuje vedle sebe zakomplexovanou trubku.

2 krajíce chleba, tvaroh
------------------------------
150 g cottage, slunečnicová bulka
-------------------------------------------
jogurt müller mix višňový s čoko kolečky
--------------------------------------------------
100 g filé

Zase zítra

13. dubna 2009 v 19:35 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
A máme po volnu, blažené tři dny bez pracovních povinností. Už teď je mi špatně ze zítřku. Ale musím to brát z té lepší stránky, dostanu se do kolotoče všedních dnů, dny budou mít zase svůj pevný řád, což je pro mě nejlepší..

Třeba zítra vyrazím s panem V na brusle, třeba se ráno dokopu a půjdu do posilky.. Chci mít zase pocit, že jsem den prožila, že jsem udělala něco pro svůj sen.

po kolikáte už?

11. dubna 2009 v 21:23 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
...nemůžu si ničit "vztah" jídlem, nemůžu si ničit život JÍDLEM. Je to ubohé, je slabošské. Nemohu se na sebe dívat, na tu trosku, co se ze mě stavá, musím to zvrátit.. Svůj osud mám jen a jen ve svých rukou.

Včerejší noc a část dnešního dne jsem strávila u pana V. Ano, byl by to úžasný večer, kdyby mi nebylo špatně z předchozího přejedení. Kdyby mě nebolely záda stylem, že jsem málem vyskočila z kůže - nejspíš z dřívějšího tréninku.. Přesto všechno jsem se snažila, aby večer byl dokonalý a snad i byl, jen já jsem si ho až tak neužila.. V noci jsem se převalovala bolestí, modlila se, ať ta bolest, co nejryhleji odezní a přitom jsem přemýšlela, proč se tak ničím. A slibovala jsem si, že sobota bude poslední den, kdy své tělo bezohledně zničím jídlem, a taky jsem to udělala, jen, co jsem přijela domů.

A teď si zase slibuji, že skončím s tímto sebevražedným chováním, že se budu mít konečně ráda a dotáhnu své cíle dokonce. Zhubnu, trochu si narovnám svoje pošramocený sebevědomí a vrhnu se do hledání nové práce, protože se přece nemůžu dobrovolně zničit.

Nad propastí...

10. dubna 2009 v 10:53 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
chjo, chjo a ještě jednou chjo. Snažím se nevěšet hlavu, snažím se vše vidět optimisticky, ale občas je to těžké. Nevím, jsem zase v nějakém bludném kruhu, ani ne tak přejídání, i když nepopírám ( 5 dnů ok, 1-2 hrůza - v průměru, váha tedy stejná 70-72), spíš mě trápí bludný kruh života. Jestli se to tak dá nazvat... V práci hrůza, už se tu vůbec necítím, v podstatě jsem vystresovaná a přitom není důvod. Doma se věčně hádám s mamkou, i když vůbec nechci. Ano, mám pořád přátele, kteří mě drží nad vodou, pořád chodím na akce, kde na chvíli zapomínám na svoji tíživou situaci, pořád je tu pan V, se kterým je mi úžasně. I když se bojím okamžiku, kdy to skončí. On dokonalý, s vypracovanou postavou a já pomalu se měnící z té úžasné a sebevědomé, v tu zakomplexovanou, ubohou, tlustou.. Tohle mě asi děsí nejvíc. Bojím se okamžiku, kdy mě vymění za nějakou dokonalou.. Do toho všeho jídlo, řešení všeho, osvobození se od všech negativních pocitů! Ty myšlenky, které mě děsí. Není nic horšího než být osm hodin sama v práci, napospas všem svým myšlenkám, napospas nudě.. Chci to změnit, chci se vymanit z téhle práce, z podivného stresu, který mě ničí. Chci být ve společnosti mezi lidmi, chci si splnit sen a mít tělo fitnessky, chci být šťastná s panem V.. Chci toho tolik?

Teď, nyní, bych nejradši odjela aspoň na týden, čtrnáct dní, někam mimo civilizaci, vyčistit si hlavu, zapomenout na všechny starosti... Jak se mám vymanit ze všech problémů, kdy se s nimi musím denně potýkat??

Slunný pátek

3. dubna 2009 v 12:58 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Dnes zdravím z práce,

včerejší článek jsem trochu ošidila. Mám totiž mezerník "na heslo" a jako člověk píšící všemi deseti, je pro mě silně deprimující se třikrát vracet, ptz prostě mezerník se rozhodl nefungovat. :-).

Dnešní večer potažmo noc a část soboty strávím u pana V..

Už se těším na nějaký chutný obídek, co ukuchtí. Zjistila jsem totiž, že on je jeden z mála lidí, v jejíž přítomnosti mi nevadí jíst, právě naopak. Mám pocit, že jím normálně bez nějakých hloupých myšlenek, které mě za normálních situací napadají. A navíc vařit opravdu umí, mňam. Odpoledne chci ještě stihnout posilovnu a solárko.. Tak uvidíme..

Váha 71,6 kg

Snídaně: velký rohlík, 100 g kuřecí šunka

Svačina: Diavita višeň

Oběd: cornbageta, 70 g eidam 30%

Svačina: 250 g tvaroh, 2 dexíky

Večeře: ještě nevím

1. den

2. dubna 2009 v 22:09 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Jsem v šoku.. Dnes jsem po čtrnácti dnech viděla kámošku. Nepoznala jsem ji - nové oblečení, nový účes, plná elánu a nadšení, zhublá o tři kg, která jsou vážně vidět.

Já jsem na začátku... Váha 72 kg

Snídaně: Diavita jahoda, 2 pl. žitný chléb

Svačina: citrónová activia

Oběd: cornbageta, 100g kuřecí šunka

Svačina: 250 g tvaroh, 2 dexi chleby

Večeře: 90 g sardinky ve vlastní šťávě

Aktivity: posilka