Červen 2009

Lámu nad sebou hůl??

28. června 2009 v 21:12 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Marná snaha, nejradši bych nad sebou zlomila hůl a hodila se do rakve, fakt! Tohle neberte jako depresivní větu, jen konstatování faktu, uvědomění si reality. Kate je prostě slaboch, který kecá a nedělá!! Dešť, nuda, chození od ničeho k ničemu, žrádlo, zvracení, deprese, marnost - toť můj víkend. Jsem slaboch, po té co jsem shlédla fotky Mimi, jsem si říkala, jestli tenhle blog nezrušit úplně, vždyť to nemá smysl. Ale je to především můj deník, ne záznamník mého jídla. Takže směle dál!

Koncem července mám jet s panem V. a dalšími lidmi, které mimochodem vůbec neznám, sjíždět Vltavu. Krom toho, že nemám co na sebe, připadám si jako vorvaň a mám depression stav, jsem v pohodě. Takže omezuji sacharidy a jdu makat. Stejně mám s to chutí to zrušit, nemám s tímhle vůbec žádné zkušenosti, nevím co sebou atd. atd. atd. Navíc na celých pět dní, panebože. To nezvládnu!!!

Ale třeba se to vyřeší do té doby za mě, třeba se se mnou rozejde. Dnes jsme se měli vidět a nic, ptz se včera ožral s kámoši, třeba tam měl i nějakou borku, co já vím. Má na lepší než jsem já. Vždyť ze mě je troska, kua! Nemám na to, být dokonalá v tomto světě!!

Jídelák 24.6.

24. června 2009 v 15:58 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Snídaně: "Letní" müsli (Emco) 40g + mléko

Svačina: mrkev, ředkvičky

Oběd: žervé (Lučina) 35g, tvaroh 125g, mini bagetka (Albert), kedlubna

Svačina: cottage 100g, jogurt se 40% ovoce light (Yoplait) - zamilovala jsem si cottage nasladko a tento jogurt, jeden z mála light, který nechutná jako umělina

Večeře: kafemléko

Aktivity: posilko

Středa

17. června 2009 v 20:22 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
To byl zase den, respektive odpoledne! Chtěla jsem si dát odpočinkový den, a tak jsem po práci vyrazila na nákupy. Mno, krom deprese ze sebe samé, jsem si odnesla černou kabelku, stříbrné naušnice a černé pantofle na vysokém podpadku. Z oblečení jsem měla depku, tak aspoň ty doplňky, mno. U benzinky mě ještě seřvala protivná obsluha, ani jsem neměla sílu ji něco odpovědět, ale cestou domů nějak polevila stavidla a já brečela jako želva, a to ani nevím pořádně proč.

Jídlo vypadalo takhle:

Snídaně: opražené oves. vločky 20g + sluneč. semínka + bio ochuc.tvaroh (Milko) + kafemléko


Svačina - kedlubna
Oběd - bulka (Albert) + kuřecí prso + část ředkviček

Svačina - 3 rýž. chlebíky, Lučina Linie 50g + tvaroh + kafemléko

Večeře - nic

Aby tu nebyl jen text

16. června 2009 v 20:37 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Tady je některé jídlo z neděle a pondělí..

Poslední dobou jsem si oblíbila domací ovesnou kaši se sušeným ovocem, semínky a sladidlem. Střídám to např. ještě se skořicí, kokosem, jahodami - podle nálady a chuti. Mňam
Tenhle Hollandia drink jsem měla poprvé, je výborný.
Nedělní oběd - kuřecí maso, ředkvičky, rýže, ostřejší koření
Svačinka - cottage a chlebová bulka z Kauflandu
Další sváča - tentokrát jen cottage z Penny


Foceno mobilem, tak omluvte kvalitu..Nervózní od rána

16. června 2009 v 16:37 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
... aneb zapomněla jsem mobil doma, jsem jako bez ruky. Když opomenu to, že v posilce nebudu moci poslouchat svoje mp3, nestihla jsem se ani domluvit s panem V na schůzce, takže buď přijedu domů v sedm a honem za ním poběžím anebo budu doma,chjo chjo. Mno, znáte ten pocit, že vám něco důležitého zrovna uteklo? Někdo napsal, zavolal. Hrůza děs! Nejradši bych vypustila posilku a hned po práci běžela domů. Na jídle se to ovšem neprojevilo, takže:

Snídaně: ovesná kaše se sluneč. semínkem a jahodami

Svačina: müsli tyčinka Fit se 40% ovoce (brusinka)

Oběd: kuřecí prso s celozr. bulkou

Svačina: tvaroh 100g, Lučina Linie 30g, ředkvičky, hrášek, 3 rýžové chlebíky

Svačina II: müsli tyčka

Večeře: kafemléko

Aktivity: posilko (full body)

Den za dnem

15. června 2009 v 19:33 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Snídaně: 1 pl chleba - obchody byly zavřené - prostě nouzovka

1h stepper, posilko břicha

Svačina: 200 ml Bifi drink jahoda s cereáliemi (Hollandia)

Oběd: kuřecí stehno, 2 pl chlebíku

Svačina: 200 g cottage

Večeře: mix čerstvé zeleniny - kedlub, ředkvičky, hrášek

Ráno jsem zase razila od pana V přímo do posilky, mno zakočilo mě, že obchoďáky jsou otevřené až od sedmi, vždycky jsem si myslela, že od šesti. Takže po cestě jsem pojedla chlebík, který jsem dostala...

Mno, stejně mi přijde, že se snažím jako blázen a výsledky žádné. Např. včera mě pan V pozval na večeři, ukuchtil brambory s Hermelínem (naštěstí ne smaž.,ale rozpečený v troubě), většinou se snažím z těch večeří vykecat, ale ne vždy to jde, a pak baštím těstoviny, kroketky, kuřecí, ryby - sice zdravě, ale večer. O vínku, panáčcích apod. ani nemluvím. Asi mám neřešitelný problém. :-( Ale nestěžuji si, na druhou stranu jsem šťastná! A nejspíš kolikrát myšlenky na pana V mě uchrání před nezřízeným přejezením.

Nevzdávám se, bojuji

6. června 2009 v 19:07 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Tak jsem tady... Měla jsem docela hektický týden a převážně jsem byla u pana V.. Moc alkoholu, moc jídla, ale i fitka a pohybu. Takže váha 68,3kg. To jen pro představu, že jsem do žádného přežírání nespadla . Je pravda, že nedržím striktní jídelníčky, klidně si dám i čokošku, nebo tak. Ale psychicky se cítím líp, a to je nejdůležitější. Dle mého názoru je nejhorší varianta držet celý týden striktní zdravý hubnoucí jídelák, o víkendu se pak přejíst, sedět doma na zadku, ptz člověku je tak špatně, že se nemůžu ani pohnout a v pondělí začínat zase nanovo.

Včera jsem byla pařit, takže dnešní jídelák je tím hodně ovlivněn..

Snídaně: ovesná kaše s čerstvými jahodami

Svačina: nic

Oběd: kousek žraloka, filé 100g, surimi tyčinky, vařený květák - prostě mix zbytků

Svačina: 2pl žitného chleba, šunka, sýr

Svačina II: chipsy 150g ,

Večeře: nic