Duben 2010

All The Small Things

13. dubna 2010 v 20:55 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Zdravím při úterním večeru,

dnes pohodový den. Občas nějaký ten splín padl, ale víceméně pohodka. Zase jsem byla pokecat ve vedlejším kanclu za borcem, hmm. Nemá chybu, fakt ne! S ním se cítím šťastná, vysmátá, máme o čem kecat, a je kus..

Jinak jsem lítala po obchodech, využila akcí a slevových kuponů.. V Kenvelu a Orsay, celkem jsem utratila asi čtyři litry a moje peněženka je chudší jen o něco málo přes dva... Největší spokojenost!! Ve čtvrtek odlítám do Egypta, takže budu potřebovat něco na sebe.. Vážně jsem na sebe kašlala, když jsem byla s panem V., zbylo mi pár hadříků, které jsem nosila stále dokola a které jsou už značně vyšisované.. A v práci musím být taky kočka, když mám pro koho, že?

Večer jsem šla ještě běhat do deště a teď si pouštím písničku, kterou jsem odpoledne slyšela v kanclu..


Myšlenky

7. dubna 2010 v 21:46 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Pořád, pořád dokola myšlenky na pana V. A do toho občas borec z práce, který je asi jediný, kdo by mě z toho bludného kruhu mohl dostat. Jenže..

Snídaně: ovesné vločky 30g, jogurt Revital ochucený

Svačina: eidam 2pl. knäckenbrot 2 ks

Oběd: krůtí prsa, rýže 40g

Svačina: tvaroh obyč. 125g, tvaroh pažitkový 100g, knäckenbrot 2 ks

Večeře: bílky 3 ks

Aktivity: in-line brusle 1 h

Juchúúúú

6. dubna 2010 v 20:21 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Uaáááá na nových in-linech svištím s větrem o závod.. Nádhera!! Daleko víc mě to baví, jsem nadšená... Jinak chuť jíst a přejíst se je stejně velká jako touha po panu V. Co už? Jednou ho dostanu, zase. Jsem blázen, Ale neumím si pomoct! Ať je kolem mě sebevíc chlapů, nikdo není jako on.. Nikdo není takový hajzl, měla bych dodat.

Snídaně: tvaroh s jogurtem (Ehrmann) 250g

Svačina: nic

Oběd: chlebová bulka (Kaufland) 100g, eidam 20% 2 pl.

Svačina: jogurt Müller mix

Večeře: jogurt Revital ostružina

Aktivity: in-line brusle 1hThaibox

1. dubna 2010 v 20:41 | Kate
Dnes jsem byla na tréninku pravého thajského boxu.. Mazec, každopádně řeči, o rozbitých nosech, hlavách, modřinách apod.. Hmm, zajímavá zkušenost. Když jsem dojela domů, šla jsem ještě běhat a uběhla trasu svého života, takže super nálada, super pocit!!

Odpoledne jsem ještě byla s jedním borcem, doprovodil mě na úřad, na poštu, na opravu bot - takové běžné záležitosti, které nejsem zvyklá řešit s někým, s chlapem. Vlastně si uvědomuji, že vůbec neumím fungovat vedle chlapa. Jasně na zábavu, sex a tak super. Ale normální běžné věci jsem vždycky řešila sama. A najednou je vedle mě někdo, kdo mi chce pomoct, kdo mi nabízí pomocnou ruku..

Jen tak mimochodem, zítra si jdu pro ty brusle, už mi leží na poště nějaký ten den.

Snídaně: ovesné vločky 30g, jogurt Jogobella

Svačina: šunka 2pl, knuspi 2 ks

Oběd: kuřecí prsa, mrkev, květák

Svačina: tvaroh 125g, knuspi 4ks

Večeře: mrkev

Aktivity: běh, trénink thaiboxu