Květen 2010

Teprve úterý

25. května 2010 v 22:00 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Po delší době zase pohodovější den, alespoň co se týče cvičení, pro dnešek bruslí, a jídeláku. V práci naprd, s chlapama taktéž.

Teď jsem si udělala nové nehtíky, neboť gelovky mi pomalu odrůstají, takže jsem je krapet zkrátila, nově nalakoval a nalepila kytičku, ještě hodím poslední vrstvu "skla" a jde se spát. Nové gelovky si pořídím až za odměnu..

Snídaně: vločky, jogurt

Svačina: jablko

Oběd: kaiserka, cottage 180g

Svačina: výborný

Večeře: cottage 150g

Aktivity: in-line 1h


V klidu

20. května 2010 v 22:03 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Právě jsem se vrátila z večerní procházky s kámoškou.. Mám pohodovou náladu, sice spousta věcí není podle mých představ, což mě ničí... Věci nevychází tak, jak bych chtěla... Ale hlavně, že to "neřeším" jídlem. To je pro mě ten největší úspěch. Protože ranní váha 75 kg rovných, to jen abyste věděli, že opravdu nekecám, když se cítím jako vorvaň, mě přesvědčila, že takhle to opravdu dál nejde. A Kate se bude muset chtíc nechtíc vzpamatovat.

Zítra je akce, po více jak měsíci jdu zase do známého prostředí, mezi své známé.. bez přetvářky.. Prostě já!!! Doufám, že to klapne a užiju si to.

Snídaně: ovesné vločky, mléko

Svačina: tvaroh 125g, 1 rýžový chlebík

Oběd: kuřecí prsa 150g, mrkev, 1 rýžový chlebík

Svačina: 3 bílky, 1 žloutek, mrkev

Večeře: nic

Aktivity: posilka


Otázka bez odpovědi

19. května 2010 v 20:25 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Dnes jsem si psala s jedním kámošem na FB..

A on se mě zeptal, proč samu sebe tak trápím.. Já mu odpověděla, že nevím.

Jak se nechat unášet na růžovém mráčku zamilovanosti?

17. května 2010 v 18:06 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Dnešní jídelák na h...o..

Snídaně: ovesné vločky s mlékem

Svačina: kafe s hodně mlékem

Oběd: kapka mléka

Svačina: cottage Line 200g

Večeře: nic

Aktivity: posilko + stepper 1h

Než mě zdrbete za jídelák, vím, nepodařilo se. Chtěla jsem si jít koupit jídlo během pracovní doby, ale měla jsem toho tolik, že jsem to jednodušše nestihla. Navíc se stavil borec z vedlejšího kanclu a já jsem lítala iks metrů nad zemí. Ač si to nechci přiznat - fall in love. Bohužel nevím, jak je teď na tom se svou přítelkyní, údajně se rozešli, ale co když se dali zase dohromady? Nějak nevím, jak na něho. Dřív jsem byla pevná v kramflecích, ale po posledních neúspěších, nějak neumím komunikovat s chlapama, na kterých mi záleží. Respektive neumím dát najevo svoje pocity.

Chtěla bych..

15. května 2010 v 23:11 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
.. vrátit čas. Ať je znovu to pochmurné nedělní ráno. Sedím na malinkém nádraží v Čejči, v ruce žmoulám mokrý kapesník a z očí mi tečou další a další slzy, které se už ani nesnažím utírat. Na srdci mi leží těžký balvan, jehož tíha mi způsobuje fyzickou bolest. Mám jedinou myšlenku, už nikdy nebudu takhle slabá, už nikdo mě nedostane na kolena, nikdy. A hlavně všechnu tu bolest přičítám svoji nespokojenosti s postavou. Tenkrát jsem vyhlásila válku sobě samé a na okamžik i vyhrála.

Tik tak.. Na starých nádražních hodinách opět poskočila ručička hodin o jednu minutu! Znovu ta stejná myšlenka! Znovu mě zaplavil pocit bezmoci, samoty a slabosti.

V krvi mi kolují poslední zbytky přílliš trpkého vína pravdy. Nic nedokáže otupit bolest v srdci. Přeji si probudit se o pár týdnů, měsíců později. Bohužel každou minutu, si musím prožít, žádná nejde přeskočit nebo urychlit.

A teď? Mám pocit, že jsem znovu na začátku.. Znovu jedu vlakem domů a doufám v lepší zítřky.
Všechno se proti mně spiklo...

11. května 2010 v 18:47 | Kate
jó, tak tahle melodie mi naskočila odpoledne v hlavě a já musela přemýšlet, co to je za písničku. A aspoň trochu odehnala myšlenky od debilního odpoledne. Bloumám, chodím, nic mě nebaví.

Odpoledne jsem vyrazila na brusle, i když v plánu byla POSILKA.  Jenže mě se tam nechce!! V půlce trasy mě chytla bouřka, takže the end. Pak jsem měla objednanou masáž, což mi krapet zlepšilo náladu a hlavně srovnalo záda. Cestou domů jsem se stavila v obchoďáku, koupila si Colu Zero a teď ji popíjím s rumem a je mi líp. Aspoň trochu!!

Zítra mám jedno rande naslepo, sice jsem říkala, že už na žádné nepůjdu, že to nemá cenu, ale občas mrknu na svůj profil a na profily nově příchozích, a tak jsem jednomu borci odklikla "jsi můj typ" a začal jsme si psát. Přijde mi milý a podle fotky vypadal dobře! Jenže já se tak tak valím, copak můžu zaujmout sportovně založeného borce, když vypadám jako sud?Snídaně: ovesné vločky s mlékem

Svačina: nic

Oběd: jáhly 35g, kuřecí prsa

Svačina: kaiserka, krůtí šunka 100g

Večeře: panák rumu s colou

Aktivity: brusle (jen 3 kola místo obvyklých 6) :-(

Víkend za všechny prachy...

9. května 2010 v 21:07 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Tak blbě jako v sobotu mi dlouho nebylo, horečka, pocení, zvracení. Za celý den jsem snědla pytlík rýže a jogurt, a to ještě s velkým přemáháním. A to jsem chtěla začít cvičit, chjo.

Dnes už to bylo krapet lepší, takže odpoledne jsem vyrazila na brusle a snad definitivně vypotila všechny bacily. Z toho ustavičného ležení byla i moje psychika pěkně v háji. :-(

První nedělní jídelníček

Snídaně: ovesná kaše s jablky, skořicí a sladidlem - vlastní výroba

Svačina: nic

Oběd: pečené kuřecí stehno bez kůže, ředkvičky

Svačina: omeleta ze 2 vajec + pórek

Večeře: nic

Aktivity: inline brusle 80 min

Co bude s Kate dál??

7. května 2010 v 21:02 | Kate
Egyptem jsem si splnila jedno ze svých velkých novoroční přesevzetí...

Je tedy na čase trochu zabilancovat, zhodnotit uplynulé období. Takže nastavme tvář pravdě.. Hmm, Kate..

.. nejsem na sebe pyšná, udělala jsem několik přehmatů, váha zase v pr. a léto za dveřmi

Takže do konce června

- trochu se srovnat psychicky

- nepřežírat se

- vyzkoušet i jiné in-line stezky

- dál si dělat radost nákupy oblečení

- pořídit si novou velkou postel a velké zrcadlo

- nově vymalovat koupelnu a pokoj

- zařídit si kartičku do knihovny

- a co se váhy týče.. moje tajné přání je 65, ale budu ráda za normální psychický stav

- v rámci udržení kontroly nad sebou, začít zase s fotojídeláky a pravidelným navštěvováním vašich blogů

Egypt

7. května 2010 v 20:45 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Hotel Titanic Beach Aquapark and Spa - doporučuji
egypt

e2
e3


moje maličkost

e4


odvrácená strana
e6
e7


Shrnutí

2. května 2010 v 21:09 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Dlužím alespoň malé info o sobě..

.. v úterý jsem se vrátila z Egypta, perfektní úžasné - jen pořádný chlap mi tam chyběl, jela jsem s člověkem, který se ve finále projevil jako nadržený kretén, ale přes všechno jsem si to užila

.. včera jsem jela na Jižní Moravu do sklípku, konečně pohodová akce bez slz a stresu z pana V. Seznámila jsem se tam s nějakým borcem - úžasná líbačka, po dlouhé době se mi podlamovala kolena a tak nějak mezi náma bylo určité souznění.. Ale byla to jen akce pro ten jeden večer. Užila jsem si to, i když na sex nedošlo a celkově mám konečně dobrý pocit ze sklípku.

.. od zítra zase začínám tvrdý trénink a jídelníček, neboť teď jsem měla celkem pohodu, až tak moc jsem to neřešila, ale brzy bude léto i u nás a je třeba trochu vypadat.. Navíc chci dostat kolegu z práce, asi jsem se zamilovala, a bez pořádného sebevědomí to půjde stěží.

Cestou do slípku zněla v rádiu tahla písnička.. A nějak mě zase chytla zase za srdce

... navíc ve mně vyvolává představu lepších, šťastných zítřků.. a to potřebuji... pozitivní myšlení..

... neboť já budu šťastně zamilovaná

... budu mít tělo po kterém toužím

... a budu šťastná

- nechci se už opíjet, přejídat, pařit do rána, potkávat chlapy, kterým jde jen o sex, dost úletů na jednu noc, dost podivných pocitů, dost myšlenek na pana V., dost trestání sama sebe.