Prosinec 2010

Voňavý balíček z LUSH

31. prosince 2010 v 19:58 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Dnes mi přišly nějaké drobnosti z Lush, vůně z prázdné krabice mi provoněla půl baráku. O koupelně, kam jsem naskládala svoje poklady ani nemluvím.

lush

Poslední úterý roku 2010

28. prosince 2010 v 21:50 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Teda můžu říct, že po tom běhu jsem dva dny nemohla pořádně ani chodit. Hold běh je běh a ani hodiny na orbitreku či stepperu ho nenahradí..

Dnes maximální pohoda. Už třetí den skládám puzzle 4000 dílků - můj velký koníček. Odpoledne jsem se odtrhla a vyrazila jsem do fitka, které se pomalu začíná plnit hubnutí chtivých lidí.

A pak čtyřhodinový pokec s kámoškou nad kafem a jahodovým daiquiry. :-P

Snídaně: 2 pl. CZ chleba, šunka, sýr, 1/2 grepfruitu

Svačina: nic

Oběd: 2 pl. CZ chleba, šunka, sýr 1/2 grepfruitu

Svačina: nic

Večeře: nic

Aktivity: stepper 1h, posilko záda + břicho

Jídelák radši bez komentáře, díky tomu puzzle jsem nestihla uvařit.

Antivánoční typ

24. prosince 2010 v 18:28 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Tak to jsem já. Vám všem ale přeji krásné, pohodové Vánoce.. Já si cukroví užila ještě před Vánocemi a uplynulý týden jsem jej snědla bez výčitek snad tunu, a to nepřeháním..

Ode dneška mám až do 2.1. volno, což je deset dnů, kdy budu opravdu makat a nějaké cukroví mě opravdu nechává chladnou.

Včera jsem si vyzvedla balíček.

Spalovač a carnitin - zbytek bylo jako dárek
kj

S tím spalovačem začnu až od ledna, ještě mám nějaké zbytky Synephrinu, takže doberu ten a pak jsem zvědavá, jak na mě zaúčinkuje ten Lipo.

Dnešní jídelák je skromný, ptz po všem tom cukroví z předchozích dnů se cítím plná.

Snídaně: ovesné vločky, mandarinka, jogurt

Svačina: nic

Oběd: kapr udělaný na vodě 2ks, brokolice

Svačina: nic

Večeře: jablko, liči 4 ks, vařené vejce

Aktivity: dopoledne 1h orbitrek + posilko břicha
             odpoledne - běh + posilko ruce

Tak se nám to blíží ke konci

20. prosince 2010 v 17:18 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
hurááá, posledních 11 dní do konce roku 2010.. Roku, který stál s prominutím za h..o, a vzhledem k tomu, že mívám lepší a horší rok na střídačku. Tak rok 2011 bude ten šťastný!! Cítím to v kostech a těším se. Pomalu si začínám sepisovat plány na nový rok. A rok 2011 bude stát za to. Konec plácání se v sebelítosti, depresích, nejistotách apod. Hlavu vzhůru a s vírou v sama  v sebe vstříc k lepším zítřkům.

Podprsenka

13. prosince 2010 v 20:00 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Posledně jsem tu pěla chválu na gelovky... Mno, ty dnešní nové se mi moc nelíbí, na mně příliš hrubé.. Ale nechala jsem to na ni a nějak se mi ne zcela trefila do vkusu.. Chvíli to nechám a pak je přeláknu nějakým lakem a bude..

Jinak stále mě drží zvláštní pocit štěstí, či co.. Skvěle, skvěle - jen ať to vydrží..

Odpoledne jsem se poflakovala po městě a koupila si dvě nové podprdy, což byl tedy porod.. Ptz na mě prostě nic nemají. Připadám si nemožná, tlustá blééé. A koupě podprsenky je pro mě vždy deprimující.. Nechápu, kde nakupují ty, co si nechávají zvětšovat prsa.. Já už uvažovala i o zmenšení.. Jestli je něco, co na sobě vážně nesnáším a za co se stydím, tak jsou to právě prsa.. Mno, na druhou stranu když hubnu, tak mizí taky.. V podstatě s břichem, s faldy bych se smířila, ale s prsama ne..

Jinak k tomu nákupu mě donutila dnešní schůzka u jednoho borce.. Nakonec tedy přeloženo na zítra..

Cestou jsem si místo sváči koupila v DM tuhle tyčinku... Byla výborná...

lkjhgGelové nehty

12. prosince 2010 v 10:00 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky

Tohle jsou moje aktuální nehtíky, nyní již značně odrostlé, zítra jdu na nové.. A jaký je Váš názor na gelovky?? Měly jste, máte? Já byla zapřísáhlý odpůrce, ale poslední skoro rok bez nich nemůžu být..


Pondělí

6. prosince 2010 v 20:21 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Zdravím,

děkuji holky za názory, máte pravdu.. Ale psychika je psychika a já nějak pořád nemám na to začít normálně fungovat, jíst. Každopádně poslední dobou to relativně zvládám.. I když teda v sobotu na akci jsem se řádně zlila, blééé.. V neděli kocovina jako prase, fuj. Ale nepřejedla jsem se, tak aspoň něco.

Zítra mi přivezou nový nábytek, nová postel, nové skříně.. Moc se těším! Jen škoda, že v ní budu spát sama.. Ale aspoň se o víkendu nebudu nudit - budu skládat skříně.. Mm, už cítím to nové dřevo.. A taky jsem si řekla, že se prostě nepřejím, když budu mít novou postel, nová matrace. Nesnáším to, když člověk usíná s přeplněným žaludkem, potí se jako blázen, fuj. Všechno to pak nasaje ta matrace.. Takže teď s čistým štítem. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím.

Jinak mám po strašně dlouho době konečně takový podivný vnitřní pocit štěstí. Nevím, jak to popsat, už několik let jsem nic takového nezažila. Už je to skoro týden a pořád to nepřechází, tak nějak mám pocit, že se konečně všechno obrací k lepšímu a že následující rok pro mě bude úžasný.

Snídaně: 2 křehké plátky, sýr, Bebe sušenka, mandarinka

Svačina: jablko, Bebe sušenka

Oběd: kuřecí prsa, květák

Svačina: sardinky 90g, mandarinka

Večeře: nic

Aktivity: stepper 1h, posilko - ramena, biceps, triceps

Dlouhý unavující boj s PPP

1. prosince 2010 v 21:19 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Tak se stále snažím, nechci tentokrát prohrát.. V knihovně jsem si půjčila nějaké knížky typu "Jak zkoncovat se záchvatovitým přejídání" od Krcha a ještě kohosi.. Ale v podstatě jsem se nedozvěděla nic, co bych nevěděla. Pomalu bych mohla vydat vlastní přírůčku. Vlastně se divím, že jsem ještě schopná normálně fungovat.. Jasně snad tísíckrát jsem zrušila nějakou akci, ptz jsem byla přejezená tak, že jsem se nemohla pohnout.. Tísíckrát jsem měla depresi sama ze sebe. Ale taky jsem se tisíckrát zvedla a začala zase bojovat od nuly. Tak třeba teď po tísíciprvé se to podaří, i když před Vánocemi je to docela bláznivá představa.

Jediná schůdná cesta je, mít se ráda. Netrestat se, ale odměňovat! Teď chodím na solárko, mažu se samoopalovákama - aspoň tak mám pocit, že vypadám o něco lépe.

Odpoledne, po posilce, jsem si dala vařené hovězí maso, i když bylo trochu tlustší.. Včera jsem zase snědla jeden bramborový knedlík s kabanosem.. To je pro mě velký pokrok, sním něco "zakázaného", ale následně se nepřejím! Tak nějak nenásilně se snažím obelstít samu sebe. Vydržet co nejdéle bez záchvatu, je mým cílem. Třeba jednou zjistím, že je to za mnou.