Duben 2011

Dnes ještě všelijak...

20. dubna 2011 v 20:27 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
... ale už líp!! Co se jídla týče, dnes jsem to zvládla tak na půl.. Ono po těch iks dnech žravých jsem rozhozená nejen fyzicky, ale hlavně psychicky.. Navíc anabáze pan Podnikatel stále trvá, což mi taky příliš nepřidá.. Každopádně v podvečer jsem dala 25 km na in-linech.. A nejvíc mě potěšila sms od jednoho borce z Prahy, se kterým jsem se seznámila náhodně na akci, kde jsem byla s panem Podnikatelem, bylo to někdy v únoru.. O víkendu jede na Moravu, takže nejspíš něco podnikneme, skvěle!! Navíc mi přišla pozvánka na akci s bývalými spolužáky, a hned je další motivace!!! Kate vstává z hrobu!!

Stud

19. dubna 2011 v 20:16 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Holky, stydím se!!! Nebyla jsem schopná sem vůbec jít. Na vaše blogy jsem chodila, ale neměla jsem ani chuť cokoliv psát, neboť zpravidla jsem byla obložená jídlem, nafouklá jako prase, utopená v sebelítosti. Totálně mě rozhodila situace s panem Podnikatelem, přiznávám se bez mučení!! Hnus, fuj! Nechápu, jak jsem se zase mohla dostat do tohoto stavu. No nic, končím s utápěním smutku v jídle a s tou ohavnou sebelítostí a jde se makat. Neříkám, že jsem za posledních iks dní nic nedělala, nějaké in-liny, fitko, dokonce prvních 40 km na kole a i nějaká pařba proběhly, ale vše bylo vykompenzováno tunami jídla..

Ve čtvrtek jdu na měření typu Bodystat.. Pozval mě jeden kámoš, že se prý zaučuje a já budu takový pokusný králík.. Až mi řekne váhu a tuk, asi mě jebne! Na druhou stranu jsem se s ním někdy začátkem roku vyspala, tak se známe celkem dobře.. :-DD Ale už teď se stydím, že bude znát moje hodnoty...

Z jiného soudku...

Nechala jsem si udělat nové nehtíky. Bílé třpytky. Bílá je přece symbolem čistoty, nevinnosti a tak.. Evokuje to ve mně takový lepší začátek..Samota

12. dubna 2011 v 21:18 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Člověk by nevěřil, jak mě dokáže ovlivnit pocit vnitřní samoty a tísně.. Jakoby mě někdo držel pod krkem a mně docházel dech.. Zjistila jsem, že včera byla porada a mě se ani neobtěžoval nikdo kontaktovat.. Opravdu je konec? Intuice mi říká, že ano.. Ale pak si vybavím spoustu věcí ze soboty a rozum mi říká, že ne. Kde je pravda? Nechci nad tím přemýšlet.. Chci být šťastná! Tak či onak jedna věc je jistá.. Nemám motivaci, nemám cíl jít dál.. Chci se zahrabat pod zem, sníst tuny čokolády, usnout a již se nevzbudit.. NECHCE SE MI HUBNOUT!! Dnes mi dorazil balíček s proteinem a spalovači z ronnie.cz, ani z něj nemám radost.. Ale zítra nafotím.

P.S.: Děkuji holky za komentáře, máte naprostou pravdu.. Nebabrat se v tom a ono to nějak dopadne. Příliš jsem se na něho upnula, a to je chyba. Mám pocit, že si asi sám musí spoustu věcí srovnat v hlavě.

Snídaně: raciolky 30g, cottage 180g

Svačina: tvaroh 125g, Bebe DB jogurtové 1 ks

Oběd: kuřecí prsa 110g, pohanka 40, steril. okurky

Svačina: semínkový rohlík, šunka 100g

Večeře: okurek, ředkev, protein 15g

Aktivity: nic

Váha: nevím, ale zítra se asi zvážím, ať mám představu, kam se ubírat dál

Návrat do starých kolejí

11. dubna 2011 v 19:30 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Nevím, co se stalo, i když údajně nic.. Nevím, mám pocit, že pan Podnikatel má ze mě strach, vždyť už i v telefonu za něj mluví zpravidla "sekretář".. :-D Vtipná to situace!! Tedy alespoň zčásti.. Pro mě je to znamení, že se mám vzpamatovat a začít žít.. Nemůžu se zhroutit kvůli chlapovi.. To ne!! I když jsem se dozvěděla, že ten bowling vlastně zorganizoval pan Podnikatel, aby prostě byla nějaká akce, v podstatě za to prý můžu já.. Hmm, asi nám měli všichni dělat kulisu!! Ale je to jedno, stejně jsem až na stopadesátém místě za vším..

Snídaně: ricotta 100g, raciolky 30g

Svačina: tvaroh 150g, Bebe jogurtové 1 ks

Oběd: kuřecí prsa 180g, racio 1 ks, steril. okurky

Svačina: žitný chléb 60g, šunka 2 pl., Bláťácké zlato 35g

Večeře: okurek, tvaroh 125g

Aktivity: in-line brusle 25 km

Váha: netuším a ani nechci vědět - to by byl můj poslední hřebík do rakve


Klasika

10. dubna 2011 v 18:41 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Klasika. Dnes jsem se žádného setkání nedočkala, ale přežírat se nebudu. Ráno jsem vyrazila na brusle, odpoledne jsem trochu pouklízela, nalakovala si nehty, k večeru jsem pokecala s kámoškou a teď si udělám masku na vlasy, masku na tělo, lehnu do vany a nebudu nic řešit.

Snídaně: Bebe DB 2 ks, jogurt, kafemléko
Svačina: nic - byla jsem na in-linech

Oběd: kuřecí prsa 110g, bulgur 40g, mrkev

Svačina: to, co včera - žitný chléb 70g, ricotta 50g, šunka 2 pl.

Večeře: vařená vejce 2 ks

Aktivity: in-line brusle 25 km

Sobotní fotojídelníček

10. dubna 2011 v 8:07 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Poslední dny pro mě byly psychickým vypětím.. Všechno na mě dopadlo. Tím myslím stres v práci, nezájem pana Podnikatele, pocit vlastní neschopnosti.. Prostě jsem se v tom začala babrat.. Takže z toho vyšlo, úterý, čtvrtek, pátek (to jsem si dokonce jela schválně koupit milion nezdravých věcí) jako totálně žravé dny. Nevím, kolik jsem přibrala.. Každopádně už to nechci nikdy zažít! Byla jsem totálně psychicky na dně. Včera jsem si řekla, že takhle by to tedy nešlo, ptz přece nemůžu zase sklouznout tam, kde jsem byla. A když jsem viděla fotky z minulé soboty, kde mi to opravdu slušelo, chci to zpátky.

Večer jsme byla s panem podnikatelem a dalšími lidmi na bowlingu, bylo to super!! A pak jsme konečně pokecali i sami dva. Slíbil mi, že dnes se na práci vykašle a zase něco podnikneme, tentokrát opravdu jen my dva.. Tak jsem zvědavá, i když tomu moc nevěřím. Ale ať už to dopadne jakkoliv, konečně jsem si uvědomila, že jeho "nezájem" jen jen nedostatek času a on prostě funguje trochu jinak než každý běžný chlap.

Snídaně: ovesné vločky 30g, jogurt Florian
Svačina: nic - byla jsem ve fitku

Oběd: kuřecí prsa 110g, bulgur 40g, mrkevSvačina: žitný chléb 70g, ricota cca 50g, šunka 40g, okurky, kafemléko
Večeře: nic - nebyla možnost

Aktivity: orbitrek 1h, posilko horní poloviny těla

Splín, splín

6. dubna 2011 v 17:12 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Chvílemi si to přiznávám, chvílemi popírám... Ale současný stav s panem Podnikatelem mi začíná brát energii, začíná mě ubíjet, začínám přemýšlet nad jídlem - nad chutí zajíst smutek a samotu. Upřímně, dlouho jsem nebyla v takto debilním psychickém stavu..

A to mě ještě mazec dřou ty nové brusle.. Dnes mi bylo na omdlení z bolesti, prostě síla!!

Nějak se začíná obracet karta a z mého pozitivního stavu, kdy se mi všechno dařilo a vše bylo perfektní, se pomalu začínám potápět. Lokám vodu, vyplivuji ji, nadechuji se a zase se potápím. A já se nechci potopit.. Ne a ne!! Prosím, ať se to vše zase nějak vrátí!! Na jednoho člověka je toho příliš a já mám pocit, že to nezvládnu.. Nezvládnu další zklamání, mám z něj panickou hrůzu.

Snídaně: ovesné vločky 35g, mléko, Bebe DB jahodové 1 ks

Svačina: tvaroh 125g, kukuřičník 3 ks

Oběd: kuřecí prsa, rýže natural 40g, steril. okurky

Svačina: tvaroh obyč. + tvaroh pažitkový (Pilos), mrkev se sladidlem

Večeře: nic - došel mi protein (dnes objednán nový)

Aktivity: in-line brusle 25km

Děsná váha, děsná nálada

4. dubna 2011 v 20:12 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Dnešní ranní váhu radši nebudu komentovat, protože je to jedním slovem hrůza. Každopádně je na čase trochu více máknout a pohnout se z místa.. Bohužel jsem si na té sobotní akci mírně narazila ruku při nějakém držkopádu, který si ani příliš nepamatuji.. Mno tři čtyři dny mám ruku nepoužitelnou, včera jsem v ní neudržela ani hrnek, ale pomalu se to lepší.. Dnes ráno šílená vstávačka do práce, odpo fitko respektive pouze orbitrek a posilko břicha (a i to moc nešlo, ptz ho mám namožené z toho blití) Fuj, zkoušeli jste někdy blít s naprosto prázdným žaludkem.. Aspoň jsem ho posílala, takhle mě břišáky dlouho nebolely, kdo by to řekl. Následovala masáž, solárko a porada. Hmm, tak jsem aspoň pana Podnikatele viděla. I když to mi nestačí..

Snídaně: jihočeský jogurt 200g, Dobrá vláknina 30g

Svačina: tvaroh 125g, Bebe DB jahodové 1 ks

Oběd: sojové kostky 50g, rýže natural 40g, steril. okurky

Svačina: cottage 180g, knäckenbrot 2 ks

Večeře: cottage 20g, tvaroh 125g

Aktivity: orbitrek 1 h, posilko břicha

Váha: nebudu zveřejňovat, stydím se

První dubnový víkend

3. dubna 2011 v 18:21 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Při představě, že jdu zítra zase do práce, je mi špatně. Blééé!! Vůbec se mi nechce! Jinak víkend proběhl asi takto. V sobotu ráno in-liny za deště, odpo návštěva pana Podnikatele a moje city byly opět zmateny.. Pak pařba! Mno, všichni říkali, jak jsem se změnila, že mi to sluší atd. Taky mě dva měsíce neviděli. Takže taková malá odměna za moje snažení. Jinak jsem se tedy s prominutím opravdu střískala a druhou část akce jsem prospala a problila, fuj. Ale co už.. Víceméně jsem takový restart potřebovala. Ráno na mě čekala sms od pana Podnikatele, což mi zvedlo náladu a kocovina se mi daleko líp přežívala.. Ranní váha: 65,9 kg. Jsem zvědavá na tu zítřejší, už normální.

A dnes? Den na nic... Kocovina mě provází celý den.. Takže alespoň jsem trochu uklidila, převlékla postel, uvařila oběd dnešní i ten zítřejší, na chvíli se šla projít s kamarádkou.. Zkoukla jsem film Bastardi. A to je tak vše!

Snídaně: žitný chléb 50g, cottage 120g, jablko

Svačina: tyčinka Fitness

Oběd: kuřecí prsa 60g, vepřové maso 40g, rýže natural 40g, mrkev

Svačina: žitný chléb 50g, vejce 2 ks

Večeře: protein 20g s mlékem

Aktivity: nic a nic

Apríl?! Ne, skutečnost.

1. dubna 2011 v 19:21 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Váha: 66,8 kg

Snídaně: vločky 30g, jogurt, jablko

Svačina: tvaroh 250g se skořicí a sladidlem

Oběd: ricotta 125g, rhombig bageta

Svačina: žitný chléb 38g, šunka 50g, hermelín 40g, mrkev

Následovalo menší neplánované přežrání!!! A upřímně není o co stát, ani jsem toho moc do sebe nenarvala přes celkem stažený žaludek. Zítra je chlastací akce.. Předtím má přijet pan Podnikatel k nám, v obchodních záležitostech, a ještě předtím, čili ráno půjdu na brusle všechno vylítat.. A na, s prominutím žrádlo, kašlu, není o co stát. Jdu pouklízet a spát.. A budu se těšit na ráno a in-liny. Jo a pana Podnikatele jsem si přidala na fb, postupně si mě popřidávali všichni jeho kamarádi a on pořád nic, takže jsem ho odklikla já. Tohle se musí dořešit, už mi z toho hrabe!!! A ten dnešní žravec byl stejně kvůli němu.. Blééé, styď se Kate! Taková slabota!