Září 2011

Report

26. září 2011 v 9:12 | Kate
Vyjela jsem Praděd na kole. Z Karlové Studánky až na Praděd bez přestávky.. Cestou jsem prošla různými psychickými stavy, ale dala jsem to!

Váha 70,6 kg, alespoň malý úbytek tam je, a to i přes povinné grilovačky, sváteční obědy apod. A taky měsíční braní antikoncepce, po které jsem vždy přibrala. Do konce září bych chtěla pod 70 kg. Proběhlo i pár žravých záchvatů, ale vzhledem k tomu, že se s přítelem vidíme každý den, nemůžu se přejíst nějak příliš.

Za tři týdny začínají ty taneční!! Tfuj, mám trochu strach!! A hlavně vůbec netuším, v čem tam budu chodit, nic nemám.. :-(

Tralalá lala lá a já budu hubená

6. září 2011 v 16:22 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
No už mě to "šmrdlání" nebaví"! Váha nic mnoho. Přejídám se domácími broskvemi a jablky, denně jich sním opravdu kila, což je na nic. Tak zase zítra no!! Ne, opravdu začínám makat a počítat jídeláky!!

72,4 kg

3. září 2011 v 17:08 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Váha, na které se držím už asi tři týdny.. Bez ohledu na zdravou stravu, grilovačky i občasné přežrání. 99% času trávím s přítelem, zbytek jsem v práci, a to 1% jsem opravdu SAMA. Což je teď zrovna, uááá slastná dvouhodinová pohoda... Zítra další grilovačka achjo. A od října taneční = šaty. SKVĚLE!! Těším se, zároveň musím konečně někam stlačit tu váhu.