Říjen 2011

Pro ty, kteří chtějí vědět, jak se mám..

28. října 2011 v 18:08 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Pole dance, aneb pro neznalé tzv. tanec u tyče... Hmm, opravdu makačka. Po první hodině mě bolelo naprosto všechno, ale baví mě to!! Je to úplně něco jiného na co jsem byla zvyklá a přitom tak blízko posilce a zvedání činek...

Taneční, hmm. Z těch jsem měla vážně hrůzu.. Nakonec jsem si nic moc nového na sebe nekoupila, nebylo co, popravdě. Nic mi nebylo, nebo se mi to nelíbilo apod. Takže jsem šla ve starých šatech (na sobě jsem je měla podruhé v životě a kupodivu mi nějak plandaly), ale dalo se. Byla jsem pochválena, že mi to jde!! A super!! Rozpomněla jsem se na dobu tanečních, a vzhledem k tomu, že chodím do stejné taneční školy, učí nás ti samí lidé a styl výuky je stejný, je to pro mě mnohem snazší.

Dál jsem vyzkoušla Power plate a dnes TRX, krom toho mě stále drží běh, ve fitku jsem byla naposledy na jaře. S jídlem válčím stále, posledních čtrnáct dní mě přepadají žravé, takže váha šla mírně nahoru, i přesto mi všichni říkají, jak jsem zhubla.. Úsměvné!!

Začala jsem se věnovat nehtové modeláži, jen tak pro sebe, pro radost!! Alespoň nějaká kreativní činnost, která případně odvede moje myšlenky...

69,6 kg = spokojenost, aspoň prozatím

8. října 2011 v 13:25 | Kate |  Denní postřehy a jídelníčky
Není to nijak závratné číslo, ale po několika měsících, kdy jsem se plácala nad 70, někdy dokonce nad 75 kg, je tohle prostě nádhera! Nejdůležitější je pro mě udržet v normálu psychiku a do nového roku mít 65 kg! Hlavně nestresovat, neblbnout a jít správným směrem..

Přítí týden slavím 26!!

Jdu na první hodinu pole dance.

Jdu na první hodinu tanečních.

A jdu tou správnou cestou..