Co jím?

Tvarohy Pilos

19. března 2011 v 22:04 | Kate
Miluju tyhle dva tvarohy...

Tvaroh s vanilkou a rozinkami - ideální v kombinaci s ovesnými vločkami na snídani..

Tvaroh obyčejný 8% - v kombinaci s odtučněným tvarohem půl na půl mu dodá výbornou chuť.


Grilované ryby s citronem - Vitana

23. prosince 2009 v 19:38 | Kate
Můj tip!! Miluju tohle koření, dlouho jsem hledala nějaké dobré koření na ryby a tohle mě oslovilo úplně nejvíc!!

Nízkotučný cottage

19. prosince 2009 v 16:43 | Kate
Dávám sem cottage, který jsem objevila v Penny, má opravdu překvapující hodnoty, které se rovnají nízkotučnému tvarohu. Zprvu mi nechutnal, ale zvykla jsem si..


Křehké plátky (Bonavita)

14. prosince 2009 v 17:30 | Kate

Křehké plátky vláknina & slunečnice (150g)

Složení:

Nutriční hodnoty

100g

Granátové jablko

11. prosince 2009 v 20:51 | Kate

Granátové jablko - Základní popis

Plod
ve 100g - 60kcal - perfektní!!

RostlinaMarhaník granátový
LatinskyPunica granatum
ChuťAromatické ovoce se sladkokyselou chutí
KonzumaceNejlepší způsob konzumace je rozkrojit a vybírat jednotlivá semínka.

Plod

Řez plodem granátového jablka - kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikosti Až 12 cm v průměru velký plod se zakulaceným šestiúhelníkovým tvarem. Pod tlustou, tvrdou slupkou je šest až dvanáct pouzder, v nichž se ve sladkém červeném, bílém či růžovém rosolovitém míšku nachází semena. Celkový počet semen v jednom plodu zpravidla přesahuje 600.
Granátová jablka obsahují cca 77 % vody, velké množství sodíku a cukrů. Z vitamínů jsou významně zastoupeny vitamín B a C, v menší míře pak i vitamín A. Energetická hodnota kolem 250 KJ tj. asi 60 Kcal. na sto gramů.

Slupka granátového jablka a vnitřní přepážky mají vysoký obsah hořkých látek, např. kyseliny taninové, které mají obstipační (stavěcí) účinek. Jedlé části granátových jablek působí projímavě.
Granátová jablka se celkem dobře skladují. A poměrně dlouho. Mají totiž silnou kožovitou slupku. I když slupka ztvrdne, zachová si jablko šťávu. Čím je slupka tenčí, tím je jablko sladčí.

Müsli Nestlé

7. prosince 2009 v 17:35 | Kate
Aktuálně snídám tohle müsli a můžu doporučit, konkrétně varianta jablko, skořice. 

30g/103 kcal

S chutí na Musli

Pomalu se probouzíte do neopakovatelné vůně skořice, jablek a vaší oblíbené kávy. Plnými doušky si vychutnáváte tuto sváteční atmosféru a harmonii výtečných chutí, které se stávají vaším věrným společníkem po celý den. Crr…, budík vás vytrhává z toho krásného snu a navrací vás zpět do neúprosné reality všedního dne. Nesmutněte, sen sice končí, váš den však může vypadat přesně takto díky novému Nestlé Musli, které uspokojí i váš šestý smysl.
Nestle Musli
Vstávání do chladných podzimních a zimních dní není příjemné a určitě to velmi dobře znáte. Proč si tedy nenajít pomocníka, který vás v tomto období doslova vytáhne z teplé postele, příjemně naladí a zároveň přispěje k vašemu zdraví? Cereálie Nestlé představují zcela novou řadu výrobků Nestlé Musli složenou ze tří produktů - Tradiční Musli, Musli s tropickým ovocem a unikátní Musli s jablky a skořicí.
Nestlé Musli Jablko & Skořice je dokonalou kombinací ovesných vloček a lehkých pšeničných lupínků s kousky jablek a skořicí, díky němuž si rána doslova zamilujete, a už nikdy nebudete muset dělat kompromisy mezi chutí a svým zdravím. Nové Musli Nestlé je totiž připravováno unikátním švýcarským způsobem pražení, díky němuž se při přípravě nevyužívá tuk, a přesto si musli zachovává svou skvělou chuť a získává příjemnou křupavost. Tím se zásadně odlišuje od běžného, křupavého musli, které se zpravidla zapéká na palmovém oleji a obsahuje velké množství tuku.
Základem NESTLÉ MUSLI se staly kvalitní ovesné vločky, v nichž obsažená vláknina má již při dvou porcích denně pozitivní vliv na správnou funkci kardiovaskulárního systému. Nepřehlédnutelný je také jejich vliv na činnost trávicí soustavy, kde díky vysokému obsahu nerozpustné formy vlákniny pomáhají předcházet onemocněním tlustého střeva. Ze všech obilovin má oves nejlepší skladbu aminokyselin nezbytných pro správnou stavbu a výživu svalů, neměl by tedy chybět v jídelníčku sportovců, tvrdě pracujících lidí, dětí ani těhotných žen. Ovesné vločky jsou v MUSLI doplněny lehce opraženými pšeničnými cereáliemi, čímž se tato kombinace stává vyváženým zdrojem nerozpustné i rozpustné vlákniny, která na sebe účinně váže cholesterol, zamezuje kolísání cukru v krvi a vzniku cukrovky. Velmi důležitý je také nízký obsah nasycených tuků, které by ve vysokých hodnotách mohly negativně působit na rozvoj srdečních onemocnění.
Ranní spěch a hektická doba nás často vedou k nezdravému životnímu stylu. Špatná skladba jídla, nedostatek pohybové aktivity spojené se sedavým způsobem zaměstnání to jsou jen základní znaky života mnohých z nás. Především v zimních měsících se navíc k tomu přidává špatná nálada, tíseň z rychlého stmívání a deprese. Přitom k tomu, abychom to změnili, stačí tak málo, a začít můžeme již ráno - zdravou a vyváženou snídaní. Správné složení prvního jídla dne s dostatkem kvalitních sacharidů totiž pozitivně naladí lymbický systém našeho mozku a my všechny náročné pracovní aktivity zvládneme mnohem rychleji a s lehkostí. Zdravá snídaně přiměje naše tělo zpracovávat energii přijatou z potravin průběžně a ne si ji ukládat do tukových zásob na horší časy, kdy bude opět tělo vystaveno nedostatku ranního jídla.
Ať už se rozhodnete pro NESTLÉ MUSLI v příchuti tradiční, s tropickým ovocem či jablko & skořice vždy budete mít jistotu, že příjemně naladíte své smysly, ale navíc dopřejete svému tělu skutečnou ranní vzpruhu v chladných dnech. NESTLÉ MUSLI můžete zakoupit v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 39,90 Kč /250 g/.

Corny fruition

2. února 2009 v 15:44 | Kate
Tyčinky CORNY fruition svým obsahem 40 % ovoce přinášejí jedinečnou kombinaci cereálií a šťavnatého ovoce.
Hlavní přednosti CORNY fruition:
  • » Výborná ovocná chuť
  • » Nově extra měkké cereálie
  • » Složení, které je zdrojem dlouho a rovnoměrně se uvolňující ENERGIE
  • » Obsahuje tolik důležitou vlákninu prospívající lidskému organismu obnovou střevní mikroflóry
Už jste měly tuhle tyčinku?? Já ano, i v těch ostatních příchutích a je docela good.

Jogurt revital od Olmy

2. října 2008 v 20:13 | Kate

Revital active bílý 125g 
 

Reklama