Denní postřehy a jídelníčky

Posun někam.. Snad

28. listopadu 2011 v 19:35 | Kate
Někdy se láska pozná s těží.. Dá se hmotně ocenit? Nedostala jsem růži, zlato ani auto. Mám nová automaticky otvíratelná vrata.. Někdy je mi smutno.. Někdy si připadám, jak po dvaceti letech manželství, někdy je mi úzko, že odejde a někdy se vznáším..

Uběhnu 8km v kuse, váha 70 kg.. :-(

Koupila jsem si spalovače.. A zítra začínám!

blééé

13. listopadu 2011 v 13:54 | Kate
Někdy by se člověk na všechno vykašlal. Je mi smutno!! Paradoxně je mi smutno z neustálé přítomnosti přítele.. Nemám čas sama na sebe, připadám si jako v kleci. Snažím se hubnout, jeho podpora je nulová, chjo! 69 kg aktuál.. :-(((( Nesnáším jakékoliv jeho narážky, které sice nejsou myšlené ve zlém, ale...

Pro ty, kteří chtějí vědět, jak se mám..

28. října 2011 v 18:08 | Kate
Pole dance, aneb pro neznalé tzv. tanec u tyče... Hmm, opravdu makačka. Po první hodině mě bolelo naprosto všechno, ale baví mě to!! Je to úplně něco jiného na co jsem byla zvyklá a přitom tak blízko posilce a zvedání činek...

Taneční, hmm. Z těch jsem měla vážně hrůzu.. Nakonec jsem si nic moc nového na sebe nekoupila, nebylo co, popravdě. Nic mi nebylo, nebo se mi to nelíbilo apod. Takže jsem šla ve starých šatech (na sobě jsem je měla podruhé v životě a kupodivu mi nějak plandaly), ale dalo se. Byla jsem pochválena, že mi to jde!! A super!! Rozpomněla jsem se na dobu tanečních, a vzhledem k tomu, že chodím do stejné taneční školy, učí nás ti samí lidé a styl výuky je stejný, je to pro mě mnohem snazší.

Dál jsem vyzkoušla Power plate a dnes TRX, krom toho mě stále drží běh, ve fitku jsem byla naposledy na jaře. S jídlem válčím stále, posledních čtrnáct dní mě přepadají žravé, takže váha šla mírně nahoru, i přesto mi všichni říkají, jak jsem zhubla.. Úsměvné!!

Začala jsem se věnovat nehtové modeláži, jen tak pro sebe, pro radost!! Alespoň nějaká kreativní činnost, která případně odvede moje myšlenky...

69,6 kg = spokojenost, aspoň prozatím

8. října 2011 v 13:25 | Kate
Není to nijak závratné číslo, ale po několika měsících, kdy jsem se plácala nad 70, někdy dokonce nad 75 kg, je tohle prostě nádhera! Nejdůležitější je pro mě udržet v normálu psychiku a do nového roku mít 65 kg! Hlavně nestresovat, neblbnout a jít správným směrem..

Přítí týden slavím 26!!

Jdu na první hodinu pole dance.

Jdu na první hodinu tanečních.

A jdu tou správnou cestou..

Tralalá lala lá a já budu hubená

6. září 2011 v 16:22 | Kate
No už mě to "šmrdlání" nebaví"! Váha nic mnoho. Přejídám se domácími broskvemi a jablky, denně jich sním opravdu kila, což je na nic. Tak zase zítra no!! Ne, opravdu začínám makat a počítat jídeláky!!

72,4 kg

3. září 2011 v 17:08 | Kate
Váha, na které se držím už asi tři týdny.. Bez ohledu na zdravou stravu, grilovačky i občasné přežrání. 99% času trávím s přítelem, zbytek jsem v práci, a to 1% jsem opravdu SAMA. Což je teď zrovna, uááá slastná dvouhodinová pohoda... Zítra další grilovačka achjo. A od října taneční = šaty. SKVĚLE!! Těším se, zároveň musím konečně někam stlačit tu váhu.

Na týden sama

15. srpna 2011 v 18:44 | Kate
Snídaně: tvaroh 100g (domácí, tučný), meruňky 200g

Svačina: meloun, müsli tyčinka Fit

Oběd: kuřecí prsa 125g, rýže 40g, okurek

Svačina: cottage jahodový 150g

Večeře: meruňka, protein s mlékem 20g

Aktivity: in-line brusle 30 km

Přítel odjel dělat vedoucího na tábor a já osaměla a vrátila jsem se zpět ke svým běžným aktivitám a běžným jídelákům. Také mi došel balíček se spalovačem, dlouho jsem žádný neměla, tak doufám, že mé hubnutí trochu podpoří. Každopádně jej budu muset před přítelem schovávat, protože on je zásadně proti těmhle pomocníkům. Ohledně proteinu jsem si vyslechla taky pěkně dlouho přednášku.. Hold v tomhle se neshodneme.

"Přítel" se stal přítelem..

25. července 2011 v 16:09 | Kate
.. asi tak. Pro rejpaly, kteří budou tvrdit, že bych se nedřív měla dát dohromady sama a pak teprve shánět chlapa. Odpověď zní jednoduše.. V pohodě jsem spíš s chlapem, než sama. Roky samoty jsem si prožila a k ničemu to nevedlo. Teď alespoň zažívám dny, které jsou na stoprocent vyplněny přítomností přítele a není čas, prostor, ani myšlenka se přejíst. Za poslední týden mám víc jak kilo dole, díky doslova dření na kole.. Jak já jsem nesnášela sebemenší kopec, a teď šlapu jako o život. Ne kvůli sobě, ale kvůli němu. Prostě motivace!! Jeho bývala byla štíhlá a vím, že taková se mu budu líbit víc, tak proč nezabojovat.

V jídeláku se objevují i nezdravé věci, ale díky spoustě aktivit jde váha dolů!! Za pár dní odjíždí na "prodloužený víkend" a já budu po měsíci sama, jsem zvědavá, jak to budu zvládat..

Sluší se dát o sobě vědět

13. července 2011 v 14:57 | Kate
...nějak nebyl čas, věčné koupaní, projížďky na kole, bruslích atd.. Jedním slovem jsem veškerý čas trávila s "přítelem".. Dnes jsem po dlouhé době přijela domů a hodlám spát zase jednou ve své posteli.. :-D Jinak není to tak úplně idylické, jak popisuji, bohužel! S jídelákem to bylo taky všelijaké, např. hovězí guláš, pivo, nějaký panák, kousek pizzy apod., ale také hodně pohybu a žádné depky.

Snídaně: semínkový rohlík, sýr, šunka

Svačina: nic

Oběd: kuřecí prso, mrkvový salát, meloun

Svačina: meruňky, maliny, kus tvarohu z farm. trhů

Večeře: protein 20g

Aktivity: v plánu je běh

Slunečný den

9. července 2011 v 20:45 | Kate
Další z příjemných dnů..

Snídaně: chlebová bulka, šunka, sýr

Svačina: nic

Oběd: kuřecí prsa, mrkvový salát

Svačina: cottage 200g, meruňky

Večeře: nic

Aktivity: opalování a fajn čas strávený s "přítelem" - docela mi dnešní odpočinek bodl

elf

7. července 2011 v 20:16 | Kate


Konečně mi dorazil balíček s kosmetikou elf.. Mám tuhle levnou kosmetiku ráda..

Jinak včera jsem si připadala jako idiot.. Díky svému vzhledu, váze, samozřejmě. Je strašné pohybovat se mezi lidmi, kde je člověk nejtlustší.. Poslouchat kecy o tom, že mám velký prsa a myslet jen a jen na to, že je nechci a že je prostě musím dostat pryč. Nedopnout oblíbenou košili o hezkých 10 cm a více. Jj, je mi ze sebe špatně, ale snažím se myslet pozitivně... Dnes se přece loučím s mikroskopickým kouskem tuku, který zítra už sebou vláčet nebudu..

Snídaně: jogurt, ovesné vločky 30g

Svačina: müsli tyčinka

Oběd: polévka (vařil "přítel", tak jsem si ji musela vzít), vepřový steak

Svačina: meruňky

Večeře: protein s mlékem 20g

Aktivity: běh

Odměna: masáž 1h

Třpytivě

25. června 2011 v 20:41 | Kate
Od čtvrtka mám nové gelovky, aneb musím se zase trošku víc začít starat o svůj zevnějšek.. Protože u mě je nepřímá úměra s váhou, čím vyšší váha, tím menší péče o sebe.

Jsem rozhodnutá tento blog zase trochu oživit!!

Dnes spíše nudná sobota krom ranního cvičení z Jillian, vaření a úklidu. Jsem nic mnoho nedělala..

Snídaně: jogurt Hollandia ochucená 200g, maliny

Svačina: protein 20g

Oběd: kuřecí prsa 200g, mrkev, maliny

Svačina: bio tvaroh 125g, maliny, višně

Večeře: vejce, okurek, třešně

Aktivity: Jillian Michael Level 1


V zajetí třesní a jahod ♥

11. června 2011 v 20:12 | Kate
Miluji víkendy, sluníčko, opalování, ráno na zahradě, třešně, jahody a chození naboso... A taky počet přečtených knih se zvyšuje..

Jinak můj sexuální život taktéž zaznamenal menší změnu.. Každopádně to není ono, necítím se dobře ve svém těle.. Ale rozhodla jsem se pro radikální změnu, potřebuji chlapa, abych se zase postavila na nohy.. Potřebuji sex, jinak se budu plácat v bahně.. Takže tak!!

Snídaně: vejce 2 ks, krůtí šunka, jahody

Svačina: protein 20g

Oběd: kapr na vodě, jahody, třešně

Svačina: protein 20g, jahody, třešně

Večeře: nic

Aktivity: in-line brusle 25 km

Vím, že ten jídelák je takový prazvláštní, ale co už!!

Kruté probuzení

8. června 2011 v 18:36 | Kate
Strašný pocit, když se z bezstarostného spánku bez myšlenek probudíte do kruté reality.. Co už! Ještě hodně úsilí mě bude stát, být zase člověkem.. Aneb vše nad 70kg je špatně a nejsem to já.. Má duše je uvězněná v cizím těle, přesně tak se cítím..

Ani dnešní nové botičky nepomohli ke zlepšení. Mimochodem můj nejmenší podpatek v botníku..
Snídaně: tvaroh 125g, 1/3 chlebové bulky, kedlubna

Svačina: mrkev, sýr, knäckenbrot 1 ks

Oběd: kuřecí prsa, mrkev, knäckenbrot 1 ks

Svačina: jahody, třešně, protein 20g

Večeře: nic

Aktivity: Jillian Michaels 1. level

Váha: 76,4 kg

Když něco končí, něco jiného začíná...

7. června 2011 v 21:08 | Kate
Tato věta mi proběhla hlavou po zjištění, že již nemám firemní mail u pana Podnikatele, ne že bychom byli poslední víc jak dva měsíce v kontaktu, ale tohle byl pro mě určitě symbol, snad naděje. Naděje, která teď skončila. Nejzvláštnější tři, čtyři měsíce v mém životě a děkuji za ně.. Mnoho mě naučili. Kdy jindy budu komunikovat s člověkem z vysoké politiky, kdy jindy se dozvím drby, které v televizi neuvidíte.. Věc druhá je, že je to podrazák, který lidi jen využívá ke svému prospěchu, viz. jeho společník.. S kterým jsem mimochodem v kontaktu. A je to fajn normální kluk, tak jen doufám, že nezblbne.. Konec tohoto tématu!

Kate začíná zase hubnout, zase od nuly!! Teď je to takové složitější, ptz je sezóna jahod a třešní z vlastní zahrady.. Jím je na kila, a proto jsem omezila ostatní sacharidy..

Snídaně: mozarella 100g, třešně

Svačina: nic

Oběd: chlebová bulka, sýr, jahody

Svačina: třešně

Večeře: nic

Aktivity: in-line brusle 30 km

Váha: 76,5 kg - k tomu nemám co říct - asi je všem jasné, co jsem dělala, když jsem tu nebyla

Nákup v týdnu

14. května 2011 v 6:48 | Kate

Nějaká bižu, oblíbená báze od Dermacolu a nový hřeben (ten starý měl snad už jen polovinu hrotů).
I když modrá barva není zrovna mojí oblíbenou, těmto botičkám jsem nemohla odolat..


Perfektní start do nového týdne

9. května 2011 v 21:27 | Kate
V práci jsem toho dnes hodně zvládla.. Odpoledne kafe s jednou známou.. Poté nákup v DM a in-liny 30 km.. Sice se na sebe momentálně nemohu podívat do zrcadla.. Netuším, kolik vážím, ale je to děs.. Ale makám a makám, musím to stáhnout.. Vlezla jsem i do obchodu s oblečením a štvalo mě, že najednou mi nic z toho, co viselo na věšácích nic není.. Alespoň jsem si odnesla nějakou bižu!

Foto - oblíbené müsli, poprvé jsem si koupila sojový nápoj (kdyby nebyl ve slevě, asi bych do něj nešla), oblíbené sladidlo, nové sluneční brýle, pilník na nehty a oddělovač nehtů a samozřejmě bižu s Cameiu.Snídaně: ovesné vločky 30g, mléko, sladidlo

Svačina: ředkvičky, protein 20g

Oběd: kuřecí 100g, špenát (bez jíšky), jáhly 40g, ředkvičky

Svačina: tvaroh 125g, tatarka 1/2 lžičky, pažitka, müsli Light and Crispy 20g

Večeře: protein 25g

Aktivity: in-line brusle 30 km

Fotojídelníček 7.5.

7. května 2011 v 19:00 | Kate
Snídaně: vločky 30g, jogurt, kafemléko


Svačina: nic

Oběd: kapr, jáhly 40g, mrkevSvačina: tvarohová pomazánka (tvaroh, lžička tatarky, pažitka, sůl) 1/2, žitný chléb, okurky, kafemléko
Večeře: protein s kapkou mléka 20g - přísahám, alkohol v tom není :-DAktivity: in-line brusle 30 km

Probuzení

2. května 2011 v 19:24 | Kate
Dlouho, předlouho jsem se necítila v tak skvělém rozmaru jako dnes... Vzhledem k tomu, že všechno začíná v hlavě.. Rozhodla jsem se vymést všechny depresivní myšlenky a místo nich si naordinovala pozitivní myšlení.. A hle, ono to funguje! Sice není vůbec jednoduché přepnout, ale pokud se nechci utopit v sebelítosti a obalit se tunou tuku, musím se o to alespoň pokusit..

Dnešní in-liny... Není to krása!?! Aneb musím se radovat z maličkostí!!Snídaně: 2 vařená vejce, 2 knäckenbroty

Svačina: protein s mlékem 20g

Oběd: adzuki 40g, kuřecí prso 100g, mrkev

Svačina: 1/2 cz rohlíku, sýr 3 pl.

Večeře: ředkvičky

Aktivity: in-liny 24 km

Duben shrnutí, Květen plán

1. května 2011 v 9:26 | Kate
Duben shrnutí - no comment!!! Děs běs!! Jeden velký pád a zklamání sama sebe...


Květen plán

Váha: 65,9 kg - to chci vidět, jak to dám...

Počet přežíraček: nula, v dubnu jsem si to vybrala snad na celý rok... Fuj!!!

Vyhrabat se ze dna a získat zpátky zdravé sebevědomí!!!
 
 

Reklama