Denní postřehy a jídelníčky

Dnes ještě všelijak...

20. dubna 2011 v 20:27 | Kate
... ale už líp!! Co se jídla týče, dnes jsem to zvládla tak na půl.. Ono po těch iks dnech žravých jsem rozhozená nejen fyzicky, ale hlavně psychicky.. Navíc anabáze pan Podnikatel stále trvá, což mi taky příliš nepřidá.. Každopádně v podvečer jsem dala 25 km na in-linech.. A nejvíc mě potěšila sms od jednoho borce z Prahy, se kterým jsem se seznámila náhodně na akci, kde jsem byla s panem Podnikatelem, bylo to někdy v únoru.. O víkendu jede na Moravu, takže nejspíš něco podnikneme, skvěle!! Navíc mi přišla pozvánka na akci s bývalými spolužáky, a hned je další motivace!!! Kate vstává z hrobu!!

Stud

19. dubna 2011 v 20:16 | Kate
Holky, stydím se!!! Nebyla jsem schopná sem vůbec jít. Na vaše blogy jsem chodila, ale neměla jsem ani chuť cokoliv psát, neboť zpravidla jsem byla obložená jídlem, nafouklá jako prase, utopená v sebelítosti. Totálně mě rozhodila situace s panem Podnikatelem, přiznávám se bez mučení!! Hnus, fuj! Nechápu, jak jsem se zase mohla dostat do tohoto stavu. No nic, končím s utápěním smutku v jídle a s tou ohavnou sebelítostí a jde se makat. Neříkám, že jsem za posledních iks dní nic nedělala, nějaké in-liny, fitko, dokonce prvních 40 km na kole a i nějaká pařba proběhly, ale vše bylo vykompenzováno tunami jídla..

Ve čtvrtek jdu na měření typu Bodystat.. Pozval mě jeden kámoš, že se prý zaučuje a já budu takový pokusný králík.. Až mi řekne váhu a tuk, asi mě jebne! Na druhou stranu jsem se s ním někdy začátkem roku vyspala, tak se známe celkem dobře.. :-DD Ale už teď se stydím, že bude znát moje hodnoty...

Z jiného soudku...

Nechala jsem si udělat nové nehtíky. Bílé třpytky. Bílá je přece symbolem čistoty, nevinnosti a tak.. Evokuje to ve mně takový lepší začátek..


Samota

12. dubna 2011 v 21:18 | Kate
Člověk by nevěřil, jak mě dokáže ovlivnit pocit vnitřní samoty a tísně.. Jakoby mě někdo držel pod krkem a mně docházel dech.. Zjistila jsem, že včera byla porada a mě se ani neobtěžoval nikdo kontaktovat.. Opravdu je konec? Intuice mi říká, že ano.. Ale pak si vybavím spoustu věcí ze soboty a rozum mi říká, že ne. Kde je pravda? Nechci nad tím přemýšlet.. Chci být šťastná! Tak či onak jedna věc je jistá.. Nemám motivaci, nemám cíl jít dál.. Chci se zahrabat pod zem, sníst tuny čokolády, usnout a již se nevzbudit.. NECHCE SE MI HUBNOUT!! Dnes mi dorazil balíček s proteinem a spalovači z ronnie.cz, ani z něj nemám radost.. Ale zítra nafotím.

P.S.: Děkuji holky za komentáře, máte naprostou pravdu.. Nebabrat se v tom a ono to nějak dopadne. Příliš jsem se na něho upnula, a to je chyba. Mám pocit, že si asi sám musí spoustu věcí srovnat v hlavě.

Snídaně: raciolky 30g, cottage 180g

Svačina: tvaroh 125g, Bebe DB jogurtové 1 ks

Oběd: kuřecí prsa 110g, pohanka 40, steril. okurky

Svačina: semínkový rohlík, šunka 100g

Večeře: okurek, ředkev, protein 15g

Aktivity: nic

Váha: nevím, ale zítra se asi zvážím, ať mám představu, kam se ubírat dál

Návrat do starých kolejí

11. dubna 2011 v 19:30 | Kate
Nevím, co se stalo, i když údajně nic.. Nevím, mám pocit, že pan Podnikatel má ze mě strach, vždyť už i v telefonu za něj mluví zpravidla "sekretář".. :-D Vtipná to situace!! Tedy alespoň zčásti.. Pro mě je to znamení, že se mám vzpamatovat a začít žít.. Nemůžu se zhroutit kvůli chlapovi.. To ne!! I když jsem se dozvěděla, že ten bowling vlastně zorganizoval pan Podnikatel, aby prostě byla nějaká akce, v podstatě za to prý můžu já.. Hmm, asi nám měli všichni dělat kulisu!! Ale je to jedno, stejně jsem až na stopadesátém místě za vším..

Snídaně: ricotta 100g, raciolky 30g

Svačina: tvaroh 150g, Bebe jogurtové 1 ks

Oběd: kuřecí prsa 180g, racio 1 ks, steril. okurky

Svačina: žitný chléb 60g, šunka 2 pl., Bláťácké zlato 35g

Večeře: okurek, tvaroh 125g

Aktivity: in-line brusle 25 km

Váha: netuším a ani nechci vědět - to by byl můj poslední hřebík do rakve

Klasika

10. dubna 2011 v 18:41 | Kate
Klasika. Dnes jsem se žádného setkání nedočkala, ale přežírat se nebudu. Ráno jsem vyrazila na brusle, odpoledne jsem trochu pouklízela, nalakovala si nehty, k večeru jsem pokecala s kámoškou a teď si udělám masku na vlasy, masku na tělo, lehnu do vany a nebudu nic řešit.

Snídaně: Bebe DB 2 ks, jogurt, kafemléko
Svačina: nic - byla jsem na in-linech

Oběd: kuřecí prsa 110g, bulgur 40g, mrkev

Svačina: to, co včera - žitný chléb 70g, ricotta 50g, šunka 2 pl.

Večeře: vařená vejce 2 ks

Aktivity: in-line brusle 25 km

Sobotní fotojídelníček

10. dubna 2011 v 8:07 | Kate
Poslední dny pro mě byly psychickým vypětím.. Všechno na mě dopadlo. Tím myslím stres v práci, nezájem pana Podnikatele, pocit vlastní neschopnosti.. Prostě jsem se v tom začala babrat.. Takže z toho vyšlo, úterý, čtvrtek, pátek (to jsem si dokonce jela schválně koupit milion nezdravých věcí) jako totálně žravé dny. Nevím, kolik jsem přibrala.. Každopádně už to nechci nikdy zažít! Byla jsem totálně psychicky na dně. Včera jsem si řekla, že takhle by to tedy nešlo, ptz přece nemůžu zase sklouznout tam, kde jsem byla. A když jsem viděla fotky z minulé soboty, kde mi to opravdu slušelo, chci to zpátky.

Večer jsme byla s panem podnikatelem a dalšími lidmi na bowlingu, bylo to super!! A pak jsme konečně pokecali i sami dva. Slíbil mi, že dnes se na práci vykašle a zase něco podnikneme, tentokrát opravdu jen my dva.. Tak jsem zvědavá, i když tomu moc nevěřím. Ale ať už to dopadne jakkoliv, konečně jsem si uvědomila, že jeho "nezájem" jen jen nedostatek času a on prostě funguje trochu jinak než každý běžný chlap.

Snídaně: ovesné vločky 30g, jogurt Florian
Svačina: nic - byla jsem ve fitku

Oběd: kuřecí prsa 110g, bulgur 40g, mrkevSvačina: žitný chléb 70g, ricota cca 50g, šunka 40g, okurky, kafemléko
Večeře: nic - nebyla možnost

Aktivity: orbitrek 1h, posilko horní poloviny těla

Splín, splín

6. dubna 2011 v 17:12 | Kate
Chvílemi si to přiznávám, chvílemi popírám... Ale současný stav s panem Podnikatelem mi začíná brát energii, začíná mě ubíjet, začínám přemýšlet nad jídlem - nad chutí zajíst smutek a samotu. Upřímně, dlouho jsem nebyla v takto debilním psychickém stavu..

A to mě ještě mazec dřou ty nové brusle.. Dnes mi bylo na omdlení z bolesti, prostě síla!!

Nějak se začíná obracet karta a z mého pozitivního stavu, kdy se mi všechno dařilo a vše bylo perfektní, se pomalu začínám potápět. Lokám vodu, vyplivuji ji, nadechuji se a zase se potápím. A já se nechci potopit.. Ne a ne!! Prosím, ať se to vše zase nějak vrátí!! Na jednoho člověka je toho příliš a já mám pocit, že to nezvládnu.. Nezvládnu další zklamání, mám z něj panickou hrůzu.

Snídaně: ovesné vločky 35g, mléko, Bebe DB jahodové 1 ks

Svačina: tvaroh 125g, kukuřičník 3 ks

Oběd: kuřecí prsa, rýže natural 40g, steril. okurky

Svačina: tvaroh obyč. + tvaroh pažitkový (Pilos), mrkev se sladidlem

Večeře: nic - došel mi protein (dnes objednán nový)

Aktivity: in-line brusle 25km

Děsná váha, děsná nálada

4. dubna 2011 v 20:12 | Kate
Dnešní ranní váhu radši nebudu komentovat, protože je to jedním slovem hrůza. Každopádně je na čase trochu více máknout a pohnout se z místa.. Bohužel jsem si na té sobotní akci mírně narazila ruku při nějakém držkopádu, který si ani příliš nepamatuji.. Mno tři čtyři dny mám ruku nepoužitelnou, včera jsem v ní neudržela ani hrnek, ale pomalu se to lepší.. Dnes ráno šílená vstávačka do práce, odpo fitko respektive pouze orbitrek a posilko břicha (a i to moc nešlo, ptz ho mám namožené z toho blití) Fuj, zkoušeli jste někdy blít s naprosto prázdným žaludkem.. Aspoň jsem ho posílala, takhle mě břišáky dlouho nebolely, kdo by to řekl. Následovala masáž, solárko a porada. Hmm, tak jsem aspoň pana Podnikatele viděla. I když to mi nestačí..

Snídaně: jihočeský jogurt 200g, Dobrá vláknina 30g

Svačina: tvaroh 125g, Bebe DB jahodové 1 ks

Oběd: sojové kostky 50g, rýže natural 40g, steril. okurky

Svačina: cottage 180g, knäckenbrot 2 ks

Večeře: cottage 20g, tvaroh 125g

Aktivity: orbitrek 1 h, posilko břicha

Váha: nebudu zveřejňovat, stydím se

První dubnový víkend

3. dubna 2011 v 18:21 | Kate
Při představě, že jdu zítra zase do práce, je mi špatně. Blééé!! Vůbec se mi nechce! Jinak víkend proběhl asi takto. V sobotu ráno in-liny za deště, odpo návštěva pana Podnikatele a moje city byly opět zmateny.. Pak pařba! Mno, všichni říkali, jak jsem se změnila, že mi to sluší atd. Taky mě dva měsíce neviděli. Takže taková malá odměna za moje snažení. Jinak jsem se tedy s prominutím opravdu střískala a druhou část akce jsem prospala a problila, fuj. Ale co už.. Víceméně jsem takový restart potřebovala. Ráno na mě čekala sms od pana Podnikatele, což mi zvedlo náladu a kocovina se mi daleko líp přežívala.. Ranní váha: 65,9 kg. Jsem zvědavá na tu zítřejší, už normální.

A dnes? Den na nic... Kocovina mě provází celý den.. Takže alespoň jsem trochu uklidila, převlékla postel, uvařila oběd dnešní i ten zítřejší, na chvíli se šla projít s kamarádkou.. Zkoukla jsem film Bastardi. A to je tak vše!

Snídaně: žitný chléb 50g, cottage 120g, jablko

Svačina: tyčinka Fitness

Oběd: kuřecí prsa 60g, vepřové maso 40g, rýže natural 40g, mrkev

Svačina: žitný chléb 50g, vejce 2 ks

Večeře: protein 20g s mlékem

Aktivity: nic a nic

Apríl?! Ne, skutečnost.

1. dubna 2011 v 19:21 | Kate
Váha: 66,8 kg

Snídaně: vločky 30g, jogurt, jablko

Svačina: tvaroh 250g se skořicí a sladidlem

Oběd: ricotta 125g, rhombig bageta

Svačina: žitný chléb 38g, šunka 50g, hermelín 40g, mrkev

Následovalo menší neplánované přežrání!!! A upřímně není o co stát, ani jsem toho moc do sebe nenarvala přes celkem stažený žaludek. Zítra je chlastací akce.. Předtím má přijet pan Podnikatel k nám, v obchodních záležitostech, a ještě předtím, čili ráno půjdu na brusle všechno vylítat.. A na, s prominutím žrádlo, kašlu, není o co stát. Jdu pouklízet a spát.. A budu se těšit na ráno a in-liny. Jo a pana Podnikatele jsem si přidala na fb, postupně si mě popřidávali všichni jeho kamarádi a on pořád nic, takže jsem ho odklikla já. Tohle se musí dořešit, už mi z toho hrabe!!! A ten dnešní žravec byl stejně kvůli němu.. Blééé, styď se Kate! Taková slabota!

Březen shrnutí, Duben plán

31. března 2011 v 19:53 | Kate
Plán na březen
Váha: 68 kg max. - SPLNĚNO - AKTUÁLNÍ VÁHA 66,8 KG!!!!

Počet přežíraček: ráda bych napsala 2, ale březen je dlouhý, takže zůstávám na obligátních třech. - PŘEŽÍRAČKA BYLA POUZE JEDNA!!!!

Práce: alespoň trochu se zapracovat u pana Podnikatele - nesplněno, ale není v mé moci tohle ovlivnit. Na druhou stranu mi zůstává původní zaměstnání, takže můžu být v klidu!

Zábava: pomalu ale jistě doplňovat šatník o další kousky. Konečně si udělat výlet do Brna po obchodech. - v Brně jsem sice nebyla, ale jinak jsem o pár kousků bohatší, takže SPOKOJENOST!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Plán na duben

Váha: 65,5 kg

Počet přežíraček: 2

Užít si dvě plánované akce 2. a 16.4. s alkoholem a na 100%

Příliš nelpět a neřešit pana Podnikatele

Celena K2

31. března 2011 v 19:38 | Kate
Nové in-liny Celena K2 jsou doma a přes počasí, které vypadalo značně nepřejícně, jsem je nakonec testnula na obvyklé trase.. Sice mám trochu rozedřené nohy, ale to se časem poddá.

Odpoledne mi volal pan Podnikatel.. Už mě nebaví být jeho zpovědnice, co se firemních záležitostí týče.. Prý dnes půjdeme na večeři.. Hmm, asi tak jako včera.. Nemá cenu se tím zaobírat a být v háji kvůli někomu, kdo si to nezaslouží. On prostě nemá čas na nikoho a na nic, kromě obchodních partnerů a pracovních záležitostí. Nevím, jak mě bere on.. Teda ano, líbím se mu. Ale do rozvoje nějakého vztahu není ochoten nic investovat, krom peněz, a to je příliš málo.

Na snídani jsem měla jogurt Müller Grácie s příchutí oříšek.. Moc moc mi chutnal.. Obecně mám tyhle jogurty ráda, ale tahle příchuť je jedna z nejlepších.

Snídaně: ovesné vločky 35g, jogurt, pomeranč

Svačina: jogurt Müller mix s čoko lupínky

Oběd: špenátové listy, šunka 50g, camembert 30g, cizrna 40g, vejce, česnek - takový zajímavý mix

Svačina: žitný chléb 38g, šunka 50g, camembert 30g, mrkev

Večeře: tvarohový dezert (Madeta) - oproti zvyku, byl tentokrát šíleně vodový

Aktivity: in-line brusle 25km

Váha: 66,8 kg - no, huráá67,2 kg

30. března 2011 v 17:10 | Kate
Hnus fialovej!! Totálně mi ta váha zkazila náladu..

Mno, dnes jsem hned po práci svištěla na in-liny..

V pět, čili právě teď, začala porada s panem Podnikatelem. Neúčastním se, prý je na mně, zda přijdu nebo ne. A já nepřijdu! Chci být s ním, a ne dřepět na poradě, která k ničemu nevede. Pak se mi má ozvat, haha.. Už to vidím!

Snídaně: ovesné vločky 30g, jogurt

Svačina: Bio termizovaný sýr 30g, knäckenbrot 3 ks

Oběd: kapr, cizrna 40g, steril. okurky

Svačina: žitný chléb 1pl., šunka 50g, hermelín light 50g

Večeře: protein 20g

Aktivity: in-line brusle

Co? Neeee!!!

29. března 2011 v 20:43 | Kate
Ráno jsem málem dostala infarkt. A důvod? Váha 67,0 kg. Fuj, fuj!! Doufám, že zítra to zase spadne dolů. Stagnace mi nevadí, tělo si musí zvyknout na novou hmotnost, ale tohle?! Odpoledne jsem byla na kafi zase s jednou kámoškou. Říkala mi, že mě vůbec nepoznává, že prý vypadám úplně jinak. Oblečení, vlasy atd. atd. Do toho mi volal pan Podnikatel, že prý se zítra uvidíme, kecy, kecy. Mám v plánu se zase trochu mrknout po obchodech a pak na in-liny.

Snídaně: tvaroh Pilos vanilkový 100g, ovesné vločky 35g

Svačina: bílky 4ks, šunka 3 pl., tyčinka Dobrá vláknina višňová

Oběd: kuřecí prsa 100g, rýže natural 40g, steril. okurky

Svačina: tvaroh se skořicí a sladidlem 250g, mrkev, jablko

Večeře: protein 20g s mlékem

Aktivity: in-line brusle 25km

Váha: 67,0 kg - škoda komentovat, ale myslím, že na to má vliv i psychika!!

Ospalé pondělí

28. března 2011 v 19:11 | Kate
Dnes po mně nic nebylo. Víkendové nevyspání mě dohonilo, o posunu času ani nemluvím... Popravdě mě chytala chuť se přejíst.. Ale chci mít co nejlepší výsledek na konci března, tak těch pár dnů ještě vydržím, ne? Navíc v sobotu je po strááášně dlouhé době akce s mými lidmi v mém prostředí bez pana Podnikatele a všeho, co k tomu patří.. Takže se bude pít a budu to zase já, huráá! Navíc naposledy jsem na podobně akci byla ještě s kily hrubě přes sedmdesát..

Dnešní pidi nákup v DM..
Snídaně: ovesné vločky 30g, tvaroh s ořechy (Pilos) 100g

Svačina: tvaroh obyč. 125g, tvaroh 8% (Pilos) 70g, tyčinka Dobrá vláknina

Oběd: kuřecí prsa 100g, rýže natural 40g, steril. okurky

Svačina: 20% eidam 60g, šunka 2pl., žitný chléb (Alnatura) 76g, hruška

Večeře: protein 20g s mlékem

Aktivity: nic

Váha: 66,6 kg

Dvě hodiny spánku

27. března 2011 v 16:19 | Kate
Včera jsem s panem Podnikatelem vyrazila na pracovně soukromou akci.. Mno, bylo to takové zvláštní!! Věčně se řešila práce, práce, práce.. Na druhou stranu tam byly i světlé chvilky, kdy jsme byli spolu.. Sranda byla, že nás stejně všichni nějakým způsobem spojovali. Co se pití týče - doma jsem si dala panáka Malibu a během večera jsem vypila půl litru Kofoly + nějaké paření, a na nohách jsem byla od sedmi večer do sedmi do rána, tak snad se to moc neprojeví.. Spíš je moje tělo trochu víc zmatené! Jinak jsme cestou zachraňovali borce vymletého na motorce, takže sanitka, policajti.. Borec 1,5 promile v krvi a vypadalo to na poranění páteře, takže žádná sláva.. Brr, ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech. Nechtěla bych být v kůži rodičů, které nad ránem probudí policajti s touhle zprávou. A to měl borec ještě štěstí, ptz to bylo na opuštěné silnici mezi poli..

Odpoledne jsem vyrazila na in-liny, abych se trochu vzpamatovala..
Dnešní oběd na černém talíři, viz. níže
Jinak jsem si zamilovala mrkev se sladidlem, je to pro mě max. pochoutka a zahání moje veškeré chutě.
Snídaně: ovesné vločky 35g, tvaroh vanilkový (Pilos) 110g

Svačina: steril. okurky, mrkev

Oběd: kuřecí prsa, bulgur 40g, mrkev

Svačina: knäkenbrot 3ks, Bio termizovaný sýr 80g

Večeře: 20g protein

Aktivity: in-line brusle 25 km

Sobotní radosti

26. března 2011 v 17:18 | Kate
Nevím proč na mě o víkendu padá únava. I když ani ne tak únava fyzická jako ta psychická. Celý týden se těším na víkend a ve výsledku se pak ploužím a nic mě nebaví.. Každopádně po ránu jsem vyrazila na nákup, (in-liny jsem oželela kvůli větru a fitko mi dnes taky nepřišlo jako optimální), udělat si radost.

Takže konečně jsem sehnala čtvercové černé talíře, které jsem sháněla (jeden viz. foto) Ještě si dokoupím i misky.. Dále "obaly" na svíčky, sice jsem si je měla koupit spíš na podzim.. Kdo v létě rožíná svíčky, že? Ale stejně, než se vzpamatuji, začnou opět dlouhé zimní večery. A dva laky Gabriella Salvate, ten tmavší jsem hned testnula a byla jsem překvapená - cena vs. výkon - spokojenost!! A hlavně zajímavá barva fialová, která je při správném nasvícení zcela zlatá.. Hodně zvláštní barvička. Mno a ve výprodeji v Kenvelu dvoje černé slim rifle.. Mám jich neuvěřitelnou spotřebu, neboť z černé je za chvíli šedá. :-( Každopádně od té doby, co se více scházím s panem Podnikatelem nosím více elegantní business styl, takže v riflích moc nechodím, tak snad mi chvíli vydrží.Snídaně: ovesné vločky 35g, tvaroh s ořechy (Pilos) 110g

Svačina: müsli tyčinka Fit se 40% ovoce brusinková

Oběd: pstruh, mrkev se sladidlem

Svačina: knäckenbrot 3ks, 20% sýr 2 pl., šunka

Večeře: tvaroh obyč. 125g, tvaroh (Pilos) 80g, mrkev

Aktivity: nic

Váha: 66,7 kg

Nové in-liny??

25. března 2011 v 21:34 | Kate
Uvažuji o koupi nových in-line bruslí. Kolečka 90 nebo 100 mm?? Toť otázka. Současná 84 mm jsou opravdu totálně sjetá a kupovat si nová kolečka s takto malým průměrem už nechci.. Jaké máte zkušenosti vy?

Snídaně: ovesné vločky 35g, tvaroh s ořechy (Pilos) 110g

Svačina: tvaroh obyč. 125g, tvaroh Pilos 70g

Oběd: kapr, bulgur 40g, steril. hrášek 140g

Svačina: knäckenbrot 3 ks, Bio termizovaný sýr 80g, steril. hrášek 140g

Večeře: jogurt Pierot jahodový (Olma)

Aktivity: in-line brusle 25 km

Váha: 66,6 kg

Přetvarohováno

24. března 2011 v 17:34 | Kate
Dnes hlásím odpočinkový den. S kámoškou jsem byla na míchaném nápoji a poté jsem se stavila v Lídlu pro své oblíbené tvarohy a kdesi na dně krabic jsem objevila ten s ořechy.. Takže se těším na zítřejší snídani. :-)

Snídaně: tvaroh obyč. 250g, Bebe DB extracereální 2 ks

Svačina: tvaroh hrudkovitý 150g

Oběd: kuřecí prsa, cizrna dělaná na cibulce a olivovém oleji 40g

Svačina: piňa colada

Večeře: tvaroh obyč. 125g, tvaroh Pilos, okurek

Aktivity: nic

Váha: 66,7 kg

Den plný zvratů

23. března 2011 v 19:57 | Kate
Váha: 66,8 kg - co víc dodat, jsem nadšená.. Navíc večeře s panem Podnikatelem taky není ještě hodně dlouho v plánu, takže můžu směle pokračovat dál!!

Snídaně: vločky 35g, jogurt

Svačina: cottage Line (Penny) 200g, steril. okurky

Oběd: kuřecí prsa, cizrna osmažená na olivovém oleji a cibulce, steril. okurky

Svačina: tvaroh hrudkovitý 80g, mrkev, 2 ks Bebe DB extracereální

Večeře: sýr 2 pl.

Aktivity: in-line brusle 25km
 
 

Reklama