Denní postřehy a jídelníčky

Slunečná neděle

5. října 2008 v 17:24 | Kate
Moc všem děkuju za pochvalu, lhala bych, kdybych řekla, že mě to nepotěšilo. Snad sem jednou dám i foto postavy, se kterým budu spokojená.

Ač je venku krásně, moc jsem toho nevyužila. Dopoledne jsem byla v posilce a hned po obědě s kámoškou v kině na "Děti noci", docela dobrý film. Mám ráda tento typ českých filmů. Sice bych to kino odložila a radši šla třeba na brusle, ale bohužel nemám moc kámošek, které by vyznávaly nějaký sport, a tak než být sama na bruslích, radši jsem si vybrala být s někým a v kině.

Snídaně: 1/2 Activia LaF nápoje, 30 g vločky
Svačina: nic (posilka)
Oběd: kuřecí maso, květák
Svačina: 2 žitné knäkenbroty, 20% sýr, okurky, mrkev, kiwi
Večeře: 1 knäkenbrot, 125 g tvarohu

Aktivity: posilka

Sobotní únava + foto z pátku

4. října 2008 v 18:26 | Kate
Včera jsem to ustála a i akce dopadla skvěle! Sice jsem dnes jako přejetá, ale stálo to za to. Teď mám tři týdny, kdy budu jen makat na sobě a odměnou mi bude oslava mých narozenin.. Sice mě ta představa tří týdnů přímo děsí, ale upínám se k pocitu, který přijde, pokud to zvládnu.

Snídaně: 30 g ovesné vločky, activia tvarohová vanilka
Svačina: okurky
Oběd: kuřecí maso, květák
Svačina: 3 knuspi, 20 % sýr, kiwi, jablko, okurky
Večeře: nicPod perexem foto ze včera..

Prší

3. října 2008 v 15:57 | Kate
Dnes píšu už odpoledne, venku prší, což mě zpravidla přitáhne k televizi nebo počítači. Trochu mě přepadají chutě, ale snad to ukočíruju, snědla jsem pár tiktaků, vyčistila si zuby a už se cítím mnohem silnější. Navíc večer jdu zapařit na svoji oblíbenou kapelu, takže by nebylo moc vhodné se přejíst.. Budu řidit, takže žádný alkohol, jen pohyb.

Snídaně: dietní mléčná rýže od Müllera, 1 knuspi
Svačina: tyčinka corny linea čokoládová
Oběd: brokolice s vajíčkem posypaná 20 % eidamem, okurky
Svačina: 250 g tvarohu, 2 knuspi, kiwi
Večeře: activia tvarohová vanilka

Aktivity: posilka

Dvoufázový čtvrtek

2. října 2008 v 19:24 | Kate
Právě jsem dorazila z posilky. Bohužel máme kvůli opravě vypnutou vodu, takže na teplou vanu si budu muset chvilku počkat, tak alespoň zatím využiji čas a napíšu, co nového a samozřejmě oběhnu vaše blogy.

Ráno jsem se vzbudila s pochmurnou náladou, což je v podstatě normální od doby, kdy už tu není taťka. Tytam jsou rána, kdy jsem skákala s úsměvem z postele.. Třeba se to časem spraví. Ale ranní sluničko mě přece jen pobídlo k aktivitě, a tak jsem napsala kámošce, zda by nešla na in-liny a podařilo se. Takže krom dvou hodin strávených na in-linech, jsem i pokecala, což mě vždy vytrhne ze smutku.

Odpoledne jsem vyrazila do posilky, super jsem si to užila. Teď většinou chodím ráno, a tak tam byly i neznámé tváře, což mě vytrhlo ze stereotypu. Dala jsem si ananasový carnitin, abych se trošku zapotila, ptz mám pocit, že na mě něco leze. Sice jsem se moc nezapotila, a to jsem cvíčo neflákala, ale rozhodně se cítím téměř jako rybička. Večer si dám paralen a snad počínající nemoc přemůžu hned v zárodku.


Snídaně: 150 g Jogobella jahoda cereální, 30 g vločky
Svačina: 125 g tvarohu, okurky
Oběd: brokolice s vajíčkem posypaná 20 % eidamem
Svačina: 125 g tvarohu, 2 knuspi
Večeře: jogurt Revital od Olmy - tak tenhle jogurt mě vážně překvapil, měla jsem ho poprvé a chutná úplně stejně jako bílá Activia, možná ještě o něco líp, má lepší složení a stojí polovinu. Myslím, že možná bude něco na tvrzení, že Activia staví jen na reklamě, ale výrobky nejsou úplně košér.

Aktivity: dopo - 2 h in-line; odpo - posilkaEmoce ve středu

1. října 2008 v 19:29 | Kate
Dnes jsem prožila snad všechny emoce od beznaděje, smutku, netečnosti až po radost, naději. Ráno začalo těmi negativními pocity, ale během dne se to nějak vylepšilo. A odpoledne, když mi volali z jedné firmy a pozvali mě v pondělí na pohovor, se to definitivně zlomilo. Odpoledne jsem vyrazila za kámoškou do obchodu se spodním prádlem, kde je na brigádě. Některé kousky se mi vážně líbily, ale nejspíš bych se do nich nenasoukala, ale až zhubnu... Vždyť to znáte.

Snídaně: 125 g tvaroh, 2 lžíce jogurtu od Zott (nějaký s cereáliemi), 1 knuspi
Svačina: müsli tyčinka Fit Fruit
Oběd: pangas, okurky, 1 knuspi
Svačina: cottage, 2 knuspi, okurky
Večeře: nic, jsem nějaká přejezená od svačiny

Aktivity: nic

Úterý

30. září 2008 v 19:44 | Kate
Uff, už jsem se lekla, že mi nepůjde celý den net, konečně se nastartoval a já můžu napsat dnešní report a projít vaše blogy.

U mě dnes nic nového, jen jsem byla u zubařky, z čehož mívám vždy hrůzu. Sice mi opravovala ulomenou plombu, takže se to neobešlo bez vrtání.. Ale kupodivu se to dalo přežít.

Snídaně: vločky, activia tvarohová višeň
Svačina: nic (zubař)
Oběd: kuřecí maso, brokolice
Svačina: tvaroh, 2 knuspi, okurky, kiwi, 1 mrkev
Večeře: cottage, 1 knuspi, 1 mrkev

Aktivity: posilka

Obyčejné pondělí

29. září 2008 v 17:38 | Kate
Mrknu na maily a hned dvě zamítavé odpovědi na moje žádosti o práci, to potěší. Copak neexistuje místo, kde by mě chtěli a kde by se mi líbilo? Nejradši bych se vrátila do školy a pomalu o tom začínám vážně uvažovat.. Po třech letech v pracovním procesu toho mám vážně dost!! No nic, to jsem se malinko rozčílila.
Jinak s jídlem bojuji pořád, ale jakž takž to jde. Už bych sem chtěla taky hodit nějaké fotečky výsledků, ale zatím to nejsou nijak viditelné změny.
Snídaně: vločky, activia tvarohová jahoda
Svačina: tyčinka corny linea čokoládová
Oběd: kuřecí maso, mrkev
Svačina: 2 knuspi, tvaroh, okurky
Večeře: 1 knuspi, cottage

Aktivity: posilka; možná si půjdu večer ještě zaběhat

Nudný deštivý den

24. září 2008 v 10:29 | Kate
Dnes jsem chtěla jít s kámoškou na brusle. Počasí mi překazilo plány, a tak sedím doma, chjo. Sice mám odpočinkový den, ale asi to poruším a odpoledne přece jen půjdu do posilky, ptz jinak se asi ukoušu nudou. Navíc váha nějak stagnuje, což po tom "chlastacím víkendu" se ani nedivím. Naštěstí v blízké době, žádná podobná akce nehrozí, takže mám čas se sebou něco udělat.
Snídaně: müsli Light and Crispy, bílá Hollandia
Svačina: 75g cottage, 2 knuspi
Oběd: 2knuspi, plátek sýra, tvaroh
Svačina: jablko, kiwi
Večeře: nic
Aktivity: nic
Dnešek = hrůza po všech směrech. Zítra doufám, vyjde počasí a konečně klapnou ty brusle a já nebudu mít depresivní myšlenky.

Akceee

21. září 2008 v 19:11 | Kate
Včerejší akce byla the best. Užila jsem si úplně nejvíc, zapomněla jsem na všechny problémy, skvěle jsem se odreagovala, zapařila, zachlastala - celý večer jsem byla tak akorát v náladě, prostě super.
Dnes už je to horší, padá na mě nějaká skepse. Prostě včera to byl krásný sen a dnes už zase tvrdá realita. Den po akci se ale takhle cítím často, takže nic nového. Od zítra zase začnu naplno cvičit, pěkně jíst, zabřednu do koloběhu obyčejných všedních dnů a ono se to všechno zase srovná.

Posilka, nákupy, akce

20. září 2008 v 17:06 | Kate
Snídaně: müsli, bílá activia, kiwi
Svačina: nic (byla jsem v posilce)
Oběd: 2 plátky šunky, vejce, brokolice, pórek
Svačina: "zrno" (takový malý bochánek z Hypernovy), 2 plátky 30% sýru
Večeře: bílá activia
Aktivity: posilka
Teda dnes jsem si moc nezacvičila, sice jsem prošla všechno tak, jak jsem si naplánovala, ale takový ten pocit "splněno" nenastal. Možná to bylo tím, že jim tam hrála nějaká blbá elektronická hudba, což pro mě bylo spíše demotivující. Bohužel v současnosti nemám mp3, takže jsem odkázána na hudební vkus obsluhy, a to byla dnes opravdová tragédie.
Odpoledne jsem vyrazila na nákupy a koupila si tílko, svetr a zimní bundu, takže spokojenost. Kupodivu jsem se necítila ani nějak tlustě, říkala jsem si, že na štíhlosti se pracuje a tečka. Depka v nedohlednu!
Večer jdu pařit, docela se těším, i když si říkám, že kdybych víc makala, mohla jsem vypadat o poznání líp. Další akce je ale až cca za tři týdny, a to předpokládám budu s váhou a se svými pocity trochu jinde. Pokusím se tedy pro dnešek ty negativní pocity hodit za hlavu a pařit, chlastat a od zítra zase makat..

Dnešní den

19. září 2008 v 20:10 | Kate
Tak a teď už tradičně. Dnes jsem měla docela ok den, sice jsem hodně času strávila před počítačem a tvořila tento blog, ale našla jsem si čas i na nějaký ten pohyb. Dopoledne jsem byla s kámoškama na in-linech, ani jsem nečekala, že se tak zpotím. Odpoledne jsem makala na zahradě. V podvečer jsem navštívila ještě jednu kámošku a zkoukly jsme maturitní ples, docela sranda a zároveň nostalgie. Celkově pohoda... Jen mě trochu straší čtyři krabice músli s různými příchutěmi, které mi moje milovaná matinka koupila. A to jsem jí říkala, že NIC nechci!!
Snídaně: müsli, 1/2 vaničky tvarohu
Svačina: müsli tyčinka Fit šťavnatá
Oběd: 2 plátky šunky, vejce, brokolice, pórek, mrkev (jsem si udělala takovou směs)
Svačina: 1/2 vaničky tvarohu, okurek, kiwi
Večeře: nic
Aktivity: in-line brusle 2h
 
 

Reklama